Nie daj się zjeść grzybom Candida

Czy czujesz, że coś rujnuje twoje zdrowie a nie jesteś w stanie tego zdiagnozować? Czy mówiono ci, że twoje problemy zdrowotne są wytworem wyobraźni? Czy cierpisz z powodu niskiej energii, depresji, kłopotów z trawieniem, nadmiernego podrażnienia skóry? Jeśli tak, może to być przewlekła drożdżyca lub grzybica, inaczej kandydoza. Nie ignoruj objawów! Kandydoza może prowadzić do zwiększenia ryzyka zachorowań na takie choroby jak: astma oskrzelowa, nowotwory, jaskra, łuszczyca czy cukrzyca. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce pomoże ci oczyścić organizm z grzybicy. To wartościowy przewodnik, w którym opisany został kliniczny obraz tej choroby, czynniki sprzyjające jej rozwojowi a przede wszystkim metody leczenia. Nie daj się zjeść grzybom Candida to także propozycja zmiany diety i nawyków żywieniowych, zalecanych nie tylko ludziom chorym, ale także zdrowym.

Informacje dodatkowe o Nie daj się zjeść grzybom Candida:

Nie daj się zjeść grzybom Candida - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justine943
Justine943
Przeczytane:2015-09-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie 52 ksiązki w 2015r.,
Nie jestem biologiem, dlatego trudno mi powiedzieć, ile z tego, co napisano w książce, jest wiarygodne, a ile jest jedynie pseudonaukowym bełkotem. Wiem jedynie, że kiedy u mnie wykryto (przynajmniej podobno - nie była to diagnoza lekarza, a osoby zajmującej się medycyną naturalną) przerost Candidy i kiedy zastosowałam związaną z nią kurację oczyszczającą i dietę, poczułam się dużo lepiej. :) Uważam, że warto książkę przejrzeć, może zastosować którąś z porad - nie zaszkodzi, a może znacznie pomóc.
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;