Nie ma tego złego

Wzruszająca, ciepła i iskrząca humorem historia o wyboistej drodze do prawdziwej miłości, osadzona w urokliwej scenerii amerykańskiej prowincji.

Faith Holland mogła zostać żoną księcia z bajki, wspaniałego, przystojnego, bogatego, zabawnego i opiekuńczego mężczyzny. Od spełnienia marzeń dzieliło ją tylko jedno słowo: ,,Tak". Stała już przy ołtarzu, gdy wstrętny i zdradziecki przyjaciel narzeczonego zniszczył jej ślub! I co z tego, że Jeremy właśnie przyznał, że jest gejem?! Najważniejsze, że ją kochał. A ona kochała jego. Faith nienawidzi Leviego Coopera. Gdyby nie on, zostałaby panią Lyon, właścicielką winnicy, i żyła długo i szczęśliwie. Tak przynajmniej jej się wydaje. Po trzech latach od ślubnej katastrofy wraca do rodzinnego miasteczka i pierwszą osobą, którą spotyka na swojej drodze, jest Levi. Teraz komendant Cooper.
W domu Faith zastaje skłóconych dziadków, ojca w sidłach wścibskiej Loreny oraz siostrę w tarapatach. Jakby tego było mało, Faith nękają bolesne wyrzuty sumienia - już od 20 lat obwinia się o śmierć matki. I pewnie tak by zostało, gdyby nie... Levi Cooper. Faith wkrótce zmieni zdanie o wielu sprawach. Leviego Coopera również czeka sporo wyzwań - teraz będzie musiał dorównać księciu z bajki, pokonać demony własnej przeszłości oraz stawić czoło byłej żonie.

Kristan Higgins - bestsellerowa autorka ,,New York Timesa" i ,,USA Today", dwukrotna laureatka nagrody RITA przyznawanej za najlepsze romanse. Wraz z mężem i dziećmi mieszka w Connecticut.

Informacje dodatkowe o Nie ma tego złego:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2014-03-18

Kup książkę Nie ma tego złego

Nie ma tego złego - opinie o książce

Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2016-05-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Fajna, ciekawa i lekka powieść. Polecam.
Zdejmij z nieba księżyc
Kristan Higgins0
Okładka ksiązki - Zdejmij z nieba księżyc

Joshua i Lauren to para idealna. Młodzi, świeżo po ślubie, szaleńczo w sobie zakochani... Wydaje się, że życie nie może być piękniejsze. I wtedy okazuje...