Obłędna szesnastka

Tom 16 cyklu Stephanie Plum

Łowca nagród z Trenton Stephanie Plum odziedziczyła po wujku Pipie „szczęśliwą” butelkę. Problem w tym, że wujek nie sprecyzował, czy to nie czasem szczęście w nieszczęściu. Vinnie, szef agencji poręczeniowej, dorobił się długów karcianych w wysokości 786.000$. Gangster Bobby Słonecznik zamierza więzić Vinniego, póki ktoś nie spłaci jego długu. Mając w torbie butelkę wuja Pipa, a na głowie wyprzedaż chodnikową i organizacje konwentu Hobbitcon zatroskane pracownice mają szansę zebrać dość pieniędzy by ocalić agencję a zarazem Vinniego.

Ocalenie agencji oznacza, że Stephanie zachowa swoją pracę łowcy nagród i będzie musiała ścigać bigamistę, rabusia papieru toaletowego i gangstera o wdzięcznym przezwisku Obrzyn. Praca łowcy nagród ma swoje zalety, czyli najseksowniejszego gliniarza w Trenton, Joe Morellego oraz mrocznego i niebezpiecznego eksperta do spraw ochrony Komandosa. Jeśli szczęście dopisze szczęśliwa butelka wujka Pipa sprawi, ze Stephanie się poszczęści – pytanie tylko z kim?

Informacje dodatkowe o Obłędna szesnastka :

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2016-09-09
ISBN: 978-83-7964-159-8
Tytuł oryginału: Sizzling Sixteen
Język oryginału: Angielski

Kup książkę Obłędna szesnastka

Obłędna szesnastka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2016-09-14, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki - 2016, Mam,
Niestety jak to już u Pani Evanovich bywa - raz lepiej, raz gorzej... Niestety, tym razem o wiele gorzej. Za mało Komandosa, za mało Babci Mazurowej, a nawet za mało Luli. Morreliego też, ale ja jestem Team Komandos, więc tu akurat nie narzekam ;) Ale zdecydowanym plusem jest to, że w końcu po 16 częściach Steph wyrobiła sobie jaja ;) To co zrobiły razem z Lulą i Connie było szokujące! Zdecydowanie był to najmocniejszy aspekt tej książki, więc nie mogę się już doczekać kolejnej, bo według moich statystyk powinna być o wieeeeele lepsza od tej!
Avatar użytkownika - stokrotka22
stokrotka22