Olimpiada pana Lemoncella

Niesamowity Pan Lemoncello zaprasza na Olimpiadę Biblioteczną!

Chłopcy i dziewczęta! Czytelnicy w każdym wieku! Witajcie na pierwszej w historii Olimpiadzie Bibliotecznej! Kyle i jego koledzy wracają, a najsławniejszy na świecie autor gier, Luigi Lemoncello, znowu rzuca im wyzwanie!

Informacje dodatkowe o Olimpiada pana Lemoncella:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2016-08-17
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Olimpiada pana Lemoncella

Olimpiada pana Lemoncella - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2017-07-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2017, dla dzieci, przygoda,
W drugim tomie części o bibliotece pana Lemoncella grupka przyjaciół w pierwszego tomu bierze udział w olimpiadzie bibliotecznej. Są oni jedną z 8 drużyn, którzy w nagrodę mogą otrzymać stypendium na studia. Jednakże są ludzie którzy chcą zamknąć bibliotekę oraz dodatkowo z półek zaczynają znikać książki. Kolejna przygoda czeka w tej świetnej bibliotece.
Niestety, druga część serii Chrisa Grabensteina wypadła moim zdaniem słabiej niż pierwsza. Dalej jest tu motyw miłości do książek i czytania, ale mam wrażenie że momentami był przysłonięty czymś innym. Do tego postaci były po prostu nieznośne i złośliwe, względem siebie i innych, a jednak jest to książka dla młodych czytelników i nie powinna dawać złego przykładu.
Biblioteka pana Lemoncella
Chris Grabenstein0
Okładka ksiązki - Biblioteka pana Lemoncella

Bestseller literatury dziecięcej! Biblioteka pana Lemoncella to skrzyżowanie Charliego i fabryki czekolady z Nocą w muzeum - przezabawne i pełne najdziwniejszych...