Opowieści z całego świata

W lodowatej ziemiance na północy Ameryki, walcząc ze szkorbutem, niespełna dwudziestodwuletni John London, zwany Jackiem, podjął postanowienie swego życia: zostanie pisarzem. I na belce nad swym legowiskiem wyrył: JACK LODNON POSZUKIWACZ ZŁOTA AUTOR 27 STYCZ. 1898.

Niezwykły, chyba największy amerykański pisarz, niezwykły życiorys. Podbił świat i umarł w wieku 40 lat.

Czy wiesz, że to pierwszy i ostatni jak dotąd pisarz, którego książkę wyniesiono na Księżyc?

Jakość poprzednich wydań osłabiła wiele z jego dzieł... Prawie wszystko prócz fabuły. Oto po raz pierwszy w Polsce ukazuje całą swą wielkość. Nasza edycja zawiera wszystko, co u Londona genialne.

Oto przygody EGZOTYCZNE, MORSKIE, MIŁOSNE, społeczne i PRZESTĘPCZE.

Jeszcze bardziej aktualne i sensacyjne niż kiedykolwiek. Dla kochających właśnie przygody, egzotykę i sensacje, twardy męski charakter i przy tym z głębią uczuć. Odkrywczą. Także i kobiecą!

Informacje dodatkowe o Opowieści z całego świata:

Wydawnictwo: KOS
Data wydania: 2016-10-10
ISBN: 978-83-7649-120-2

Kup książkę Opowieści z całego świata

Opowieści z całego świata - opinie o książce

Wilk morski
Jack London0
Okładka ksiązki - Wilk morski

Jack London - Syn Flory Wellman i H.W. Chaneya. Nazwisko przyjął od ojczyma, Johna Londona. Autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London...

White Fang / Biały Kieł
Jack London0
Okładka ksiązki - White Fang / Biały Kieł

Dwujęzyczna adaptacja powieści ,,White Fang / Biały Kieł" Jacka Londona to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów...