Perska namiętność

Tom 3 cyklu Perska miłość

Nowa książka autorki bestselleru ,,Jestem żoną szejka".

Ile trzeba zapłacić, żeby być wolną i kochaną?

Życie nie oszczędza Sary. Rodzina gotuje jej prawdziwe piekło. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, która zaprasza ją na wspólne wakacje na Sri Lankę. Kiedy to nie pomaga, Sara, miotana silnymi emocjami, wyjeżdża do Tunezji, gdzie poznaje miłość życia i być może odnajduje swoją oazę szczęścia. Tylko co się stanie, jeśli uczucie przysłoni prawdę? Czy bywają chwile, kiedy już za późno, żeby odwrócić nasze wybory? I czy upragniona przez nią od lat wolność przyniesie jej wymarzone życie?

Laila Shukri to jedna z najważniejszych dla mnie pisarek ostatnich lat. Jej opowieści przerażają i fascynują, bo tylko ona potrafiła wejść tak głęboko w ten tajemniczy i barwny świat.

Z recenzji czytelniczki

Laila Shukri - ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. Obecnie mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w położonej na pustyni oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy ,,Perska miłość", który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: ,,Byłam służącą w arabskich pałacach", ,,Perska zazdrość" i ,,Jestem żoną szejka", zdobyły listy bestsellerów.

Informacje dodatkowe o Perska namiętność:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2017-04-26

Kup książkę Perska namiętność

Perska namiętność - opinie o książce

Po arabskiej serii Tanyi Valko sięgnełąm po Perską namiętność. I bardzo się rozczarowałam. Książka wlekła mi się niemiłosiernie. Tak naprawdę coś sensowniejszego zaczęło się dziać w dwóch ostatnich rozdziałach. Dowiedziałam się też, że jest to jedna ze środkowych części cyklu.
Jedyne co mi się podobało to opisy różnych kultur przez Sri Lankę po świat dżihadystów.

Avatar użytkownika - KKS
Przeczytane:2019-03-28, Ocena: 4, Przeczytałam,
Perska zazdrość
Laila Shukri0
Okładka ksiązki - Perska zazdrość

Nowa książka autorki bestselleru ,,Byłam służącą w arabskich pałacach". Znana z kart ,,Perskiej miłości" Joanna, żona bogatego, kuwejckiego biznesmena...

Perska kobiecość
Laila Shukri0
Okładka ksiązki - Perska kobiecość

Czy miłość to uczucie, które ocala czy gubi? Znana z "Perskiej zmysłowości" Joanna, po nagłym wyjeździe z Bali, gdzie spotkała miłość swojego życia, nie...