Po czym poznasz, że Twój kot spiskuje przeciwko Tobie?

Człowiek karmi mnie, kupuje mi zabawki, wyprowadza mnie na spacer chyba jest moim Szefem myśli pies. Człowiek karmi mnie, kupuje mi zabawki, sprząta moją kuwetę chyba jestem jego Szefem pomyślał kot i zajął się podbojem Ziemi. Lub leżeniem na klawiaturze komputerrrhunshsabi złaź, Sierściu!

Koty opanowały świat. A nawet dwa światy rzeczywisty i wirtualny. Wszyscy kochają kotki. Kobiety wybaczają im to, czego nigdy nie wybaczyłyby mężczyźnie. A oni? Cóż, który z nich nie chciałby mieć na własność miłej w dotyku, mruczącej kotki?

Koty nie są zwykłymi stworzeniami. Mają siedem żywotów, w dodatku potrafią być i nie być martwe w tym samym czasie. Spadają zawsze na cztery łapy. Ich oczy świecą w ciemności, a sierść uczula jak mało co. I choć miłośnicy kotów nie chcą tego przyznać, są to istoty, które całkowicie oswoiły człowieka. A teraz kombinują, co z nim począć Amerykańscy naukowcy zajmujący się kocią psychologią radzą obserwować zachowanie naszych pupili. Lepiej sprawdź, co kombinuje Twój kot. Podaruj egzemplarz w prezencie także przyjacielowi! Niekoniecznie czworonożnemu.

Informacje dodatkowe o Po czym poznasz, że Twój kot spiskuje przeciwko Tobie?:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2015-02-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Po czym poznasz, że Twój kot spiskuje przeciwko Tobie?

Po czym poznasz, że Twój kot spiskuje przeciwko Tobie? - opinie o książce

Mój pies - paradoks wcielony
The Oatmeal0
Okładka ksiązki - Mój pies - paradoks wcielony

Miłośnicy wszystkich psów - łączmy się!   Masz wrażenie, że skądś znasz miłego bohatera tej zabawnej książeczki i dobrze kojarzysz jego niewytłumaczalne...