Powrót do Barcelony

Znajdź szczęście w Barcelonie! Ewa stawia wszystko na jedną kartę - pragnie w końcu zrobić coś dla siebie. Uwalnia się z toksycznego małżeństwa i wyjeżdża do ukochanej Barcelony.  Tam zaczyna życie od nowa. Odkrywa nowe miejsca, radości i pasje, którą oprócz flamenco, staje się również tango. Na zmiany nigdy nie jest za późno!

Informacje dodatkowe o Powrót do Barcelony:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2015-08-12

Kup książkę Powrót do Barcelony

Powrót do Barcelony - opinie o książce

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2017-07-31, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2017,

Podobnie jak w poprzedniej części, historia pisana jest z perspektywy różnych bohaterów, co pozwala nam stworzyć wpólną całość i kontynuuację.

Kiedy na jaw wychodzą zdrady ukrywane przez Paco, Ewa postanawia zostawić mężczyznę i uciec do Lizbony, aby po raz kolejny przemyśleć swoje życie i przebudować samą siebie. Odkrywa ile tak naprawde jest warta, postanawia zaufać sobie  już więcej nie polegać na mężczyznach, którzy ją ranią. Jednak z każdej ucieczki, trzeba kiedyś wrócić i stawić czoła temu co zostało za nami.

Jaką decyzję podejmie Ewa? Czy będzie to świadoma decyzja czy po raz kolejny los spłata jej figla i zdecyduje za nią?

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2017-12-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Pozornie wszystko bardziej się plącze. Zdrady Paco, niewierność Jacka  są potwierdzone. Ewa "miota się", nie wie, co dalej zrobić ze swoim życiem. Pojawia się nowe miejsce - Lizbona, nowi znajomi i nowy taniec - tango. Poznajemy też siotrę Ewy i jej przyjaciela. Fabuła w dużym stopniu dotyczy tej pary. I gdy wydaje się, że powoli wszystko się pukłada, Autorka zaskakuje nas zakończeniem.

Barcelona na zawsze
Anna B. Kann0
Okładka ksiązki - Barcelona na zawsze

Życie Ewy zmienia się w momencie, gdy dowiaduje się, że straciła męża. Choć żyli w separacji, nie wie jak zacząć od nowa. Czy powinna wrócić do...

Do zobaczenia w Barcelonie
Anna B. Kann0
Okładka ksiązki - Do zobaczenia w Barcelonie

Przesycona gorącymi rytmami flamenco opowieść o tym, jak szukając szczęścia, niespodziewanie można odnaleźć samego siebie Trzy kobiety - przyjaciółki...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;