Często mamy problem ze znalezieniem odpowiednich słów związanych z życzeniami i pozdrowieniami. Jak być na tyle oryginalnym, by słowa wypowiedziane lub pisane "z okazji" dały do myślenia, były powodem do refleksji? Czasem po prostu ciężko dobrać odpowiednie wyrazy i poukładać w serdeczności płynące prosto z serca. Tak mało mamy czasu dla siebie na co dzień, dlatego tym bardziej nie powinniśmy oszczędzać ciepłych słów i zapominać o okazjach do podarowania ich najbliższym. Ta poręczna książeczka rozwiązuje problem braku oryginalnych, odpowiednich na daną okazję pomysłów. Uczucia wyznawane przez poetów, przysłowia, fraszki i aforyzmy z różnych stron świata oddają to, co sami chcemy przekazać, choć czasem trudno nam to nazwać i wyrazić.

Informacje dodatkowe o Pozdrowienia - wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jublieuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, t:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7277-144-5

Kup książkę Pozdrowienia - wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jublieuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, t

Pozdrowienia - wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jublieuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, t - opinie o książce

Słowniczek gwary uczniowskiej
Tkaczyk Anna0
Okładka ksiązki - Słowniczek gwary uczniowskiej

Słownik jest zbiorem grepsów, jakimi posługuje się młodzież. Cały "myk" polega na tym, że nie potrafią ich zrozumieć dorośli. To właśnie jest...

Pokaż dziecku świat symboli
Tkaczyk Anna0
Okładka ksiązki - Pokaż dziecku świat symboli

Anna Tkaczyk pedagog, absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji (pedagogika mediów i animacji kulturalnej). Ukończyła studia uzupełniające magisterskie...