Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic

Pierwsza książka Ani Wendzikowskiej, znanej dziennikarki, prezenterki i aktorki, która od 2007 roku przeprowadziła dla „Dzień Dobry TVN” setki wywiadów z największymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Angelina Jolie, Robert DeNiro, Meryl Streep, Dustin Hoffman czy Julia Roberts. Jej niezwykłe doświadczenia dziennikarskie i spotkania z wybitnymi osobowościami świata filmu i muzyki zaowocowały wyjątkową książką, w której barwnie opisuje kilkadziesiąt światowych sław znanych nam jedynie z ekranu czy kolorowych magazynów. Jak naprawdę nazywa się Helen Mirren? Jak Robert Pattison odnajduje się w roli idola? Czy Jennifer Aniston jest tak zabawna, jak w filmach? Niezwykła wnikliwość, wyczucie i intuicja dziennikarska, w połączeniu z pozytywnym nastawieniem i szczerym uśmiechem, pozwalają autorce dotrzeć do najgłębiej skrywanych sekretów jej rozmówców. Wendzikowska w swojej pierwszej książce dzieli się z czytelnikami wiedzą zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Opisuje, jakie naprawdę są gwiazdy światowego formatu i jak wyglądają bez retuszu, przytacza liczne anegdoty, niepublikowane wypowiedzi i zaskakujące wyznania gwiazd. Książka zawiera również liczne wywiady i barwne opisy spotkań z najbardziej intrygującymi hollywoodzkimi gwiazdami, które mogą zainspirować i zafascynować, ale także rozbawić oraz zadziwić czytelników. Niezwykle ciekawym elementem książki są tajniki pracy dziennikarki, która podąża tropem gwiazd Hollywood. W książce znajdują się także kulisy spotkań Ani ze znanymi ludźmi, których dopełnieniem jest zapis prowadzonego bloga, obfitujący w pasjonujące opowieści pełne zabawnych i wzruszających historii z udziałem gwiazd, od początku jej dziennikarskiej kariery do dziś. Wraz z Anią Wendzikowską czytelnik odbędzie fascynującą podróż od Cannes do Hollywood, która odsłoni prawdziwe, często zaskakujące oblicze plejady gwiazd znanych z czerwonego dywanu.

Informacje dodatkowe o Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic :

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2014-10-22
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-64853-01-2

Kup książkę Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic

Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic - opinie o książce