Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3

Niezbędnik każdego projektanta WWW!

Jeżeli pamiętasz czasy przed rewolucją mobilną, to z łatwością przypomnisz sobie rozdzielczości królujące w tamtym okresie: 800×600 oraz 1024×768 pikseli. Nie było tabletów, smartfonów, netbooków i telewizorów podłączonych do internetu. Projektant stron WWW napotykał w swojej pracy wiele utrudnień, jednak nie musiał zmagać się z różnorodnością ekranów, jak webmasterzy naszej dekady. Obecnie projektowanie stron dopasowanych do wymogów różnych urządzeń to niezwykle cenna umiejętność.

Dzięki tej książce zdobędziesz ją w mig! Już za chwilę skorzystasz z możliwości HTML5 i CSS3, by stworzyć stronę, która zachwyci użytkownika, i to niezależnie od platformy, na której będzie jej używał. Co najważniejsze, żeby to osiągnąć, nie będziesz musiał przygotowywać kilku wersji jednej strony! W trakcie lektury poznasz nowości z CSS3 i HTML5. Dowiesz się, jak uzyskać rewelacyjne efekty, atrakcyjne wizualnie układy oraz decydować o rozmieszczeniu elementów w zależności od docelowej rozdzielczości. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla każdego projektanta i programisty stron internetowych. Po prostu musisz ją mieć!

Przekonaj się, jak łatwo:

obsługiwać różne rozdzielczości ekranów korzystać z plików multimedialnych wspierać starsze przeglądarki tworzyć lepsze strony WWW

Zaoszczędź czas - twórz uniwersalne strony WWW!

Informacje dodatkowe o Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-11-12
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3

Responsive Web Design. Projektowanie elastycznych witryn w HTML5 i CSS3 - opinie o książce

Sass i Compass. Praktyczny przewodnik dla projektantów
Ben Frain0
Okładka ksiązki - Sass i Compass. Praktyczny przewodnik dla projektantów

Projektuj pięknie i wygodnie — Sass i Compass do Twoich usług! Instalowanie Sass i Compass oraz konfigurowanie projektów, czyli od czego zacząć...

Forget Me Not
Julie Soto