Rocznica: Historia miłości

Małżeństwo Richarda i Laury rozpada się. Ponieważ z roku na rok jest coraz gorzej, decydują się na rozwód. Richard nie może oprzeć się poczuciu porażki i swymi rozterkami dzieli się z ojcem. Otrzymuje od niego niezwykły prezent - intymne listy, jakie rodzice pisali do siebie z okazji kolejnych rocznic ślubu. Z zaskoczeniem odkrywa, że małżeństwo rodziców było zupełnie inne, niż mu się wydawało.

Rocznica to opowieść o namiętności i nadziei. Ukazuje wartość oddania drugiej osobie i tajemnicę udanego związku - małżeństwa na całe życie, pełnego żarliwego uczucia pomimo trudnych doświadczeń.

Informacje dodatkowe o Rocznica: Historia miłości:

Kup książkę Rocznica: Historia miłości

Rocznica: Historia miłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - mirand
mirand
Przeczytane:2017-08-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 100 książek 2017, POLECAM SZCZEGÓLNIE!,

Jaka szkoda, że takich książek jest tak mało albo ja na takie nie trafiam.  Książka napisana przez psychologa skrywa  wszystko to co każdego nas czeka w życiu. Lektura zarówno dla tych którzy rozpoczynają życie małżeńskie jak i dla tych, którzy mają już większy bądź mniejszy staż. Każda para znajdzie w tej ksiażce siebie  i mimo, że to nie jest poradnik to wiem, że może ona pomóc nie jednej zabłakanej duszy.

Avatar użytkownika - welka
welka
Przeczytane:2014-01-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki na 2013,
Jak to dobrze, że ludzie listy jeszcze piszą. Czasem potrafią one uratować wszystko! O kryzysach małżeńskich, skrywanych prawdach, o tym, jak czasem trudno być z sobą, ale też o ile łatwiej.
Ksiazke przeczytalam w ten sam dzien w ktory dostarczono mi ja poczta :) Historia jest wzruszajaca i daje do myslenia. Po jej przeczytaniu czlowiek zaczyna sie zastanawiac nad wlasnym zyciem, przytoczone w ksiazce problemy pomagaja w spojrzeniu na wlasne z innej perspektywy. Az chce sie na koniec powiedziec: "Taka milosc sie nie zdarza!" Ale kto wie......moze nam tez sie trafi? :)
Avatar użytkownika - Slavek
Przeczytane:2015-05-11, Przeczytałam,
Psychiatra Boga
Michael A. Adamse0
Okładka ksiązki - Psychiatra Boga

Po wielu latach praktyki doktor Richard Johnson był przekonany, że niewiele już może go zaskoczyć. Wiedział, jak należy rozmawiać z cierpiącymi. Potrafił...