Rzeczy, które czynimy z miłości

Wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa, radości z powrotu do domu oraz poświęceniu własnego dobra w imię miłości

Najmłodsza z trzech sióstr Angela DeSaria Malone, zawsze traktowana przez rodzinę jak księżniczka, sądzi, że przyszłość będzie taka, jak sobie zaplanowała: szkoła średnia, college, małżeństwo, macierzyństwo. Tak mniej więcej ułożyło się życie jej sióstr, kuzynów, przyjaciół. Angeli nie wszystko udaje się osiągnąć. Po wielu latach starań o dziecko, idealnie urządzony przez Angelę i jej męża pokój dziecinny nadal stoi pusty, a małżeństwo rozpada się pod ciężarem niespełnionego marzenia.

Po rozwodzie Angie wraca do rodzinnego miasteczka i dołącza do swojej hałaśliwej, kochającej, lekko zwariowanej rodziny. W West Endzie, gdzie życie faluje jak ocean, przynosząc na zmianę radości i kłopoty, zdobywa znów serce mężczyzny, który ją niegdyś kochał... Poznaje też dziewczynę, dzięki której życie zmieni się na lepsze.

Bestsellerowa autorka  New York Times'a, Kristin Hannah, dotyka najgłębszych i najwrażliwszych zakamarków serc czytelniczek

Kristin Hannah jest autorką dwudziestu bestsellerowych, obsypanych nagrodami powieści. Wcześniej prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka, mieszka z mężem i synem na Hawajach. Nakładem Świata Książki ukazały się m.in.: Cudowna moc miłości, Magiczna chwila, Wyśnione szczęście, Zdarzyło się nad jeziorem Mystic, Na domowym froncie, Zimowy ogród, Prawdziwe kolory. Kolejne tytuły już wkrótce.

Informacje dodatkowe o Rzeczy, które czynimy z miłości:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-11-19

Kup książkę Rzeczy, które czynimy z miłości

Rzeczy, które czynimy z miłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2017-05-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Kolejna zachwycająca powieść Kristin Hannah, obok Diane Chamberlain to moja ulubiona autorka książek obyczajowych. Co zrobisz, gdy pragniesz czegoś zbyt mocno? Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby osiągnąć upragniony cel? O nadziejach, miłości, rozczarowaniach i życiowych rozdrożach, a także wzruszającej relacji na linii matka-córka możemy poczytać w "Rzeczach, które czynimy z miłości". Warto zapoznać się z twórczością tej autorki, jej książki pozostawiają ślad w pamięci i zmuszają do przemyśleń. Historia Angie i Lauren pozytywnie podbudowuje.
Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2016-11-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Porywająca książka i zarazem wzruszająca do łez,,,
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2016-06-22, 26 książek 2016, Mam, Przeczytane w 2016,
Kristin Hannah,jest jedną z moich ulubionych pisarek.Żadna Jej książka mnie nie zawiodła,także i ta jest wspaniała.Kristin Hannah w swoich książkach ukazuje i porusza różne relacje-rodzinne,przyjacielskie,ogólnoludzkie.Ta książka pokazuje,jak ważne są relacje w rodzinie-pójście na kompromis,wspieranie się w trudnych chwilach.Jak bolesna jest niemożność ,posiadania własnego dziecka.Kristin Hannah pisze ciekawie,książkę dobrze się czyta-i to jest dobra tzw.kobieca literatura.Polecam
Avatar użytkownika - katiewa92
katiewa92
Przeczytane:2023-07-30, Ocena: 5, Przeczytałam,

Przyznam, że czytałam ją długo, bo nie przypadła mi do gustu, ale koniec opowieści mnie zaskoczył.

Avatar użytkownika - paulina_89
paulina_89
Przeczytane:2022-05-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2022,

W jesienne wieczory zapraszam do sięgnięcia po książkę Kristin Hannah ,,Rzeczy, które czynimy z miłości". Od razu zaznaczę, że nie jest to powieść z gatunku chrześcijańskich, to jednak, że nie ma w niej jasnych odwołań do wiary nie zmienia faktu, że autorka porusza bardzo istotne kwestie.

Główna bohaterka Angela, właśnie rozwiodła się z mężem i wraca do rodzinnej miejscowości, aby pomóc mamie i siostrom prowadzić rodzinną restaurację z włoskim jedzeniem. Czytelnik szybko dowiaduje się, że powodem rozstanie się pary, były ogromne niespełnione pragnienia o posiadaniu potomstwa. Czytelnik razem z główną bohaterką jest zaproszony do przeżycia tej traumy i powolnego wychodzenia z niej, a także rozpoczęcia życia na nowo. Okazuje się bowiem, że macierzyństwo można realizować na różne sposoby.

,,Rzeczy, które czynimy z miłości" to wzruszająca opowieść o miłości, macierzyństwie i przebaczeniu.

Książka mega fajna ? wzruszająca, momentami łezka w oku się zakręciła ? pierwsza moja książka tej autorki i już sięgam po kolejne ? Polecam!

Avatar użytkownika - malgorzataalwin
malgorzataalwin
Przeczytane:2023-10-18, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-12-18, Ocena: 6, Przeczytałam,
Magiczna Chwila Tw
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Magiczna Chwila Tw

Wzruszająca opowieść o miłości do skrzywdzonego dziecka. W otoczonym lasami miasteczku Rain Valley pewnego dnia pojawia się dziwne, dzikie dziecko z wilczkiem...

Wspólnicy
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Wspólnicy

Czy przy temperaturze poniżej czterdziestu stopni Celsjusza może rozwinąć się miłość? Brr!!! Alaska końca XIX stulecia to raj dla poszukiwaczy złota. Ale...