Smakowite prezenty. Słodkie i słone przepisy na cały rok

Obdarowywanie smakowitymi prezentami to jeden ze sposobów okazywania innym swojej sympatii. Podarować domowe smakołyki to ofiarować nowe doznania smakowe, emocje, wspomnienia… A okazji do robienia prezentów nie brakuje.

W książce tej oprócz 150 prostych, szybkich przepisów na przysmaki na każdą okazję można również znaleźć inspirację do samodzielnego wykonania pięknych opakowań na te smakowite prezenty. Zamie-szczono w niej nawet wzór pudełka, który można szybko dopasować do wielkości swojego podarunku. Przygotowanie prezentów według przepisów i pomysłów z tej książki każdemu pozwoli poczuć wielką przyjemność i satysfakcję.

Sigrid Verbert pochodzi z Belgii, od kilku lat mieszka w Rzymie. Pasjonuje się literaturą, książkami i wszystkim tym, co jest związane z językiem. W niedzielne poranki lubi piec drożdżówki, po deszczu kocha wąchać zapach trawy, marzy nad wzbu-rzonym morzem i opowiada niezwykłe historie słowami, przepisami, obrazami. Zawsze powtarza, że jeszcze nie wie, co będzie robić, kiedy już będzie duża. Prowadząc bardzo popularnego bloga o gotowaniu, którego zaczęła pisać z nudów, Sigrid odkryła w sobie pasję fotografowania. Poświęca się jej najczęściej niedaleko od swojego ulubionego pomieszczenia domowego, czyli kuchni.

Tę książkę warto mieć ze względu na proste pomysły i pyszne przepisy. Tylko prezent własnoręcznie wykonany ma tak naprawdę wartość. Sigrid Verbert inspiruje i pokazuje jak gotować i piec z sercem.
Marta Gessler (restauratorka)

Informacje dodatkowe o Smakowite prezenty. Słodkie i słone przepisy na cały rok:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2012-09-14
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-7660-450-3

Kup książkę Smakowite prezenty. Słodkie i słone przepisy na cały rok

Smakowite prezenty. Słodkie i słone przepisy na cały rok - opinie o książce

Kulinarna książka, napisana w bardzo ciekawy sposób. Sam tytuł jest wielce zachęcający i smakowity.
Warto uczyć się na czyimś doświadczeniu. Chętnie skorzystam z podpowiedzi kulinarnych.
Avatar użytkownika - madak
madak