Jak ludziom wędrującym po niebezpiecznej drodze daje się ochronę, tak i każdemu człowiekowi, jak długo pielgrzymuje na tej ziemi, zostaje przydzielony Anioł Stróż. fragment

Wybitny włoski angelolog, ks. Marcello Stanzione, przygotował wyjątkową książkę o Aniołach Stróżach opiekujących się ludźmi. To niezliczone historie o cudownych działaniach niebiańskich istot, pomagającym tym, którzy w modlitwie proszą o wsparcie. Są to opowieści zarówno z życia wielkich świętych i męczenników, jak i zwykłych ludzi.

Przeczytasz tu m.in. historię o tym, jak Anioł Stróż sprowadził księdza z sakramentami do umierającej staruszki; jak Anioł chronił bł. Katarzynę Emmerich przed atakami złego ducha; o tym, jak święty papież Jan XXIII z pomocą Anioła Stróża radził sobie z trudnymi rozmówcami, a także poznasz wiele innych zdarzeń, w których nasi niebiańscy opiekunowie śpieszyli na pomoc swoim podopiecznym.

Informacje dodatkowe o Spotkania z Aniołem Stróżem. Anegdoty, legendy i historie o niebiańskich spotkaniach:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-09-07
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Spotkania z Aniołem Stróżem. Anegdoty, legendy i historie o niebiańskich spotkaniach

Spotkania z Aniołem Stróżem. Anegdoty, legendy i historie o niebiańskich spotkaniach - opinie o książce

ks. Marcello Stanzione0
Okładka ksiązki - Św. Michał Archanioł. Na podstawie przesłań otrzymanych przez Salvatore Valentiego

ŚWIĘTY MICHAŁ - ANIOŁ CZASÓW OSTATECZNYCH Czy św. Michał jest Aniołem Stróżem papieża i przewodnikiem zmarłych dusz? Dlaczego nazywa się go ,,aniołem...

Czyściec w wizjach mistycznych
ks. Marcello Stanzione0
Okładka ksiązki - Czyściec w wizjach mistycznych

Ks. Marcello Stanzione przedstawia świadectwa kobiet – świętych, błogosławionych, sług Bożych, zmarłych w opinii świętości mistyczek, stygmatyczek...