Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu

Najskuteczniejszy agent nieruchomości i charyzmatyczna gwiazda telewizyjnego programu "Million Dollar Listing New York" Fredrik Eklund zdradza swoją receptę na osiągnięcie sukcesu – nie jest ważne, kim jesteś ani co robisz! Sprzedaż pokaże ci, jak krok po kroku wpłynąć na innych, by przekonać ich do kupna tego, cokolwiek im oferujesz – czy to wart miliony apartament, czy uliczny fast food.

Nie oderwiesz się od tego pisanego z pasją i humorem poradnika. Eklund nauczy Cię sztuki prezencji, mowy sprzedażowej i mądrych negocjacji. Dowiesz się, jak skutecznie sprzedać wszystko wszystkim, wszędzie i zawsze. Dlaczego to takie ważne? Bo całe nasze życie polega na sprzedaży – nie tyle przedmiotów, co naszych pomysłów czy przekonań. Rób co kochasz, a gdy będziesz umiał to sprzedać, spełnią się twoje marzenia. Ta książka ci w tym pomoże.

Informacje dodatkowe o Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-10-09
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-8-3938-5528-5

Kup książkę Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu

Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu - opinie o książce

Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu, to poradnik który czyta się jak książkę obyczajową. Dzięki lekkiej formie podczas czytania całkowicie straciłam poczucie, że trzymam w rękach poradnik finansowy. Fredrik Eklund, jest nieszablonową postacią na rynku sprzedaży nieruchomości. Jego entuzjazm i podejście do sprzedaży z każdą stroną stawał się coraz bardziej zaraźliwy. Nie jestem przekonana czy metody jakimi Autor książki się kieruje znalazłyby miejsce na Polskim rynku. Chociażby słynny wykop Fredrika u nas raczej tego typu barwna osobowości zostałaby odebrana jako nieprofesjonalne, pozbawione szacunku do klienta. Również zaistnienie w socjal mediach i wrzucanie do sieci zdjęć podkreślających luksus i bujne życie mogłyby dać odwrotny efekt od zamierzonego.