Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością

Nikt nie potrafi oczarować publiczności tak jak Steve Jobs.\r\n\r\nTa książka zdradzi wam, jak być tak samo skutecznym jak on.\r\n\r\n\r\nPrezentacje to podstawa. Od nich często zależy sukces lub porażka firmy.\r\nNie ma lepszego mówcy niż Steve Jobs. Tylko on potrafi skutecznie zamienić potencjalnych nabywców w klientów, a klientów - w wyznawców. Tylko ta książka zdradzi wam, jak Steve Jobs to robi.\r\n\r\n \r\nTa książka jako pierwsza odkrywa sekrety leżące u podstaw technik, jakich Jobs używa, by porwać swoją widownię. Co jednak ważniejsze, uczy nas, jak zastosować te techniki do własnych prezentacji. Dzięki tej książce sami będziemy mogli oczarować każdą, nawet najbardziej wymagającą, publiczność.\r\n\r\nCarmine Gallo uczy nas jak trzymać słuchaczy w napięciu i skutecznie sprzedawać swoje pomysły. Pokazuje, jak tworzyć twitterowe hasła, które wszyscy będą chcieli powtarzać. Podpowiada, jakie błędy popełniamy przy tworzeniu slajdów w PowerPoincie i jak ich uniknąć. Dowiemy się, ile powinna trwać prezentacja doskonała i w co się powinniśmy na nią ubrać. Gallo zdradza nawet, jak za pomocą szklanki z wodą przestać wtrącać do swoich wypowiedzi irytujące „yyyy”, „hmmm” i „prawda?”.\r\n\r\n\r\nOd projektowania slajdów poprzez mowę ciała, techniki modulacji głosu i korzystanie z rekwizytów do nauki improwizacji - wszystko to składa się na wiedzę, która sprawi, że po waszej prezentacji publiczności z wrażenia opadnie szczęka.\r\n\r\n \r\nSteve Jobs: Sztuka prezentacji to książka, która stała się międzynarodowym bestsellerem i zyskała sobie status pozycji kultowej. \r\n\r\nNiezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem firmy, wprowadzającej na rynek nowy produkt, czy nauczycielem, starającym się zainteresować uczniów, ta książka zrobi z ciebie mistrza prezentacji.\r\n\r\nSteve Jobs: Sztuka prezentacji to biblia dla wszystkich, którzy występują publicznie.\r\n\r\n \r\n„Jeśli uzbroisz się w tę książkę, twoje prezentacje nigdy nie będą takie same”\r\nMartin Lindstrom, autor Zakupologii

Informacje dodatkowe o Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011-09-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-1640-2

Kup książkę Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością

Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością - opinie o książce

Doświadczenie APPLE. Tajniki zdobywania niewiarygodnej lojalności klientów
Carmine Gallo0
Okładka ksiązki - Doświadczenie APPLE. Tajniki zdobywania niewiarygodnej lojalności klientów

Odmień oblicze swojej firmy! Osiągaj zadowolenie klientów oraz zyski na poziomie Apple. Dzięki niniejszej książce osiągniesz większy zwrot z inwestycji...

Steve Jobs: Sekrety innowacji. Zupełnie inaczej - reguły przełomowego sukcesu
Carmine Gallo0
Okładka ksiązki - Steve Jobs: Sekrety innowacji. Zupełnie inaczej - reguły przełomowego sukcesu

Steve Jobs zmienia świat i bezustannie zaskakuje nowymi pomysłami. Ta książka powie ci, jak być równie kreatywnym jak on.\r\n\r\n \r\n\r\nNowa książka...