Telomery i zdrowie. Naukowe tajniki zdsrowego stylu życia.

Chcesz świadomie dbać o zdrowie?

Żyć dłużej?

Starzeć się wolniej?

Być zdrowym i sprawnym mimo upływu lat?

Książka Telomery i zdrowie powie Ci, jak to zrobić.

Dr E. Blacburn (noblistka) i E. Epel (profesor uniwersytecka) dokonały rewolucyjnych odkryć naukowych, które zmieniają sposób widzenia zdrowia i procesu starzenia się. Telomery chroniące nasz materiał genetyczny zużywają się z wiekiem, ale mogą też ulec odbudowie! Warto dowiedzieć się, co pomaga wydłużyć telomery, by dłużej żyć zdrowo i aktywnie.

Dobry sen, odżywianie, aktywność fizyczna i niektóre substancje chemiczne mają pozytywny wpływ na telomery, zaś przewlekły stres, negatywne myśli, toksyczne związki, a nawet zła okolica zamieszkania mogą powodować ich skrócenie

Telomery i zdrowie to pierwsza książka, która wyjaśnia, starzenie się organizmu na poziomie komórkowym oraz opisuje proste zmiany dzięki którym możemy zapewnić zdrowie naszym chromosomom, by żyć dłużej i lepiej.

,,Książka Telomery i zdrowie wyjaśnia działanie często niewidocznych sił, które wpływają na nasze życie. W ten sposób daje nam nowy poziom świadomości. Pomaga też podejmować lepsze decyzje, zarówno w skali jednostkowej, jak i społecznej. Dzięki niej możemy zapewnić sobie lepszy stan zdrowia i długowieczność. Krótko mówiąc, pozycja ta zmieni sposób, w jaki myślimy o starzeniu się i chorobach".

- David Kessler, lek. med., były komisarz Agencji Żywności i Leków, autor bestsellera ,,New York Timesa" The End of Overeating

Informacje dodatkowe o Telomery i zdrowie. Naukowe tajniki zdsrowego stylu życia.:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2017-09-29
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The telomer effect

Kup książkę Telomery i zdrowie. Naukowe tajniki zdsrowego stylu życia.

Telomery i zdrowie. Naukowe tajniki zdsrowego stylu życia. - opinie o książce