Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma

Robin Cook - "Toksyna" Doktor Kim Reggis zabiera swoją ukochaną 10-letnią córkę Becky do jej ulubionego baru szybkiej obsługi. I nagle po zjedzeniu hamburgera dziewczynka zapada na straszną chorobę. Czy jest to odosobniony przypadek? Czy taka tragedia może się powtórzyć? Próbując rozpaczliwie znaleźć odpowiedź na te pytania, ojciec Becky wkrótce zostaje sam uwikłany w niezwykle niebezpieczną grę. Erich Segal - "Only love" Autor słynnej "Love Story", która posłużyła za scenariusz legendarnego już filmu, napisał nowy romans. Jego bohaterem jest lekarz - Matthew Hiller, który w pracy rozwiązuje najbardziej zawikłane problemy, ale prywatnie nie umie się uporać ze wspomnieniem na zawsze utraconego uczucia. Wszystkie mądrości świata nie są w stanie mu pomóc. Tylko miłość. John Gilstrap - "Ucieczka Natana" Życie obeszło się z Natanem Baileyem surowo. Nigdy nie chciał zrobić nic złego, a jednak trafił do domu poprawczego, a teraz został oskarżony o morderstwo. Samotny Natan ucieka - nie tylko przed policją, ale również przed bezwzględnymi ludźmi, którzy pragną jego śmierci. Zeby przeżyć, musi znaleźć sprzymierzeńców i to szybko. Kogoś, kogokolwiek, kto zechce go wysłuchać. R.D. Lawrence - "Biała puma" Znakomita powieść przyrodnicza, której bohaterem jest puma - drapieżnik nazywany też lwem górskim, dzikim kotem lub kuguarem. W przeszłości puma żyła na całej niemal półkuli zachodniej. Obecnie występuje w USA, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej. Pumy zwykle mają jednolite umaszczenie - od płowobrązowego po szare, czasem żółtawe lub rudawe; białe są niezwykle rzadkimi okazami. [Przegląd Reader's Digest, 1999]

Informacje dodatkowe o Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma:

Wydawnictwo: Readers Digest
Data wydania: 1999 (data przybliżona)

Kup książkę Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma

Toksyna. Only love. Ucieczka Natana. Biała puma - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sebastian34
Sebastian34
Przeczytane:2019-12-05, Ocena: 5, Przeczytałem,

Mam ten zbiór czterech książek na własność, które zostały wydane w Książkach Wybranych Przeglądu Reader's Digest. Są to naprawdę dobre książki różnych gatunków od romansu do powieści przyrodniczej, ale nie podoba mi się sama forma skracania książek do czwartej części ich objętości i wydawania wszystkich czterech w jednej książce. Wolałbym przeczytać je wszystkie w całości. Ale i tak warto sięgnąć po ten zbiór. Polecam każdemu.

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2019-07-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019,

"Toksyna" Robin Cook 4 Po tej lekturze odechciewa się hamburgerów!
"Only love" 3 Taka opowieść o miłości. Choć Silvia porzucila Matthew i wyszła za innego, to przypomni sobie o byłym ukochanym, gdy będzie potrzebowała pomocy. Co prawda, za późno na pomoc...
"Ucieczka Natana" 6 Wspaniała historia chłopca, który ucieka przed Policją i mordercą.
"Biała puma" 5 Historia wyjątkowego okazu, biało umaszczonego samca pumy. Zwierzęcia nie tylko niezwykłego z wyglądu, ale także niebywale inteligentnego.

Avatar użytkownika - Kalinka89
Kalinka89