Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wp³ywu. Wydanie II

Ocena: 0 (0 g³osów)
Ukryta perswazja, czyli ¶ci¶le tajna operacja, która pozwoli Ci podbiæ ¶wiat... pod¶wiadomo¶ci wszystkich, z którymi rozmawiasz.

Ile razy w ¿yciu masz szansê ca³kowicie odmieniæ Twoj± rzeczywisto¶æ? Jak czêsto, bez jakiegokolwiek ryzyka, mo¿esz aktywnie wp³ywaæ na my¶li, emocje i -- co najwa¿niejsze -- dzia³ania innych? Uwierz, ¿e posiadasz dar, dziêki któremu mo¿esz wp³ywaæ na percepcjê i zachowanie ludzi tak, aby przyjmowali Twoje idee i pomys³y za w³asne, odczuwali to na czym Tobie zale¿y i robili to o co ich poprosisz. Przyjemne?

Perswazja to nie czary. A mo¿e? To wci±ganie ludzi w Twoj± w³asn± grê, to programowanie waszego wspólnego ¶wiata, to osi±ganie celów w sposób prostszy i niezawodny. Od swoich pierwszych dni wp³ywasz na innych, robisz to i teraz -- w stosunku do swoich bliskich, wspó³pracowników, klientów. Dlaczego nie zaczniesz biegle w³adaæ jêzykiem perswazji?

Informacje dodatkowe o Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wp³ywu. Wydanie II:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-08-02
Kategoria: Informatyczne

wiêcej

Kup ksi±¿kê Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wp³ywu. Wydanie II

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wp³ywu. Wydanie II - opinie o ksi±¿ce

Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;