Wyprawa Kedrigerna

Nazywa się Kedrigern. Wybitny czarodziej. Specjalista od przeciwzaklęć. Leniwy domator. Gdy otrzymuje propozycję wygłoszenia wykładu na corocznym konwencie czarodziejów, jego żona Księżniczka skwapliwie wykorzystuje okazję, żeby wyrwać się z domu. Lecz zdarza się nieszczęście, gdyż dwóch pijanych magików przypadkiem zamienia Księżniczkę w ropuchę. Po raz drugi. A ponieważ przeciwzaklęcia działają tylko jeden raz, Kedrigern musi znaleźć nowe rozwiązanie. Tak zaczyna się niezwykła wyprawa. Z dziwnymi towarzyszami u boku - i Śmiercią następującą na pięty Kedrigern musi stawić czoło prastarej magii.

Informacje dodatkowe o Wyprawa Kedrigerna:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 1996 (data przybliżona)
ISBN: bd

Kup książkę Wyprawa Kedrigerna

Wyprawa Kedrigerna - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-04-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 (190) książek w 2013, Fantastyka, Mam,
Czarodziej Kedrigen wraz z żoną Księżniczką wyrusza na zjazd czarodziejów - Czarkon. I tu pojawiają się kłopoty. Księżniczka zostaje zamieniona w żabę. Znowu. Książka aż tryska humorem. Doskonała na poprawienie nastroju. Nieźle można się ubawić czytając dialogi z podtekstem. Pozycję tę poleciłabym zarówno nastolatkom, jak i dojrzałemu czytelnikowi.
Forget Me Not
Julie Soto