Z pamiętnika zajętej wróżki

Emilia ma wreszcie poukładane życie. Wymarzony partner  boku, dobrze zapowiadająca się kariera w telewizji  w charakterze wróżki, a także poprawne relacje z ojcem sprawiają, że tytułowa bohaterka promienieje szczęściem. Jej sąsiadka i przyjaciółka zarazem, Roksana także odnajduje swoją bratnią duszę w osobie tajemniczego Kazimierza. Sielanka jednak nie trwa długo. Wkrótce okaże się, że każdy coś ukrywa, a rzeczywistość nie jest taka, jak ją malują.

Zabawna, pełna ciekawych zwrotów akcji opowieść o lekkim zabarwieniu sensacyjnym.

Informacje dodatkowe o Z pamiętnika zajętej wróżki:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2017-01-11
Ilustracje:Izabella Marcinowska/Luba V Nel

Kup książkę Z pamiętnika zajętej wróżki

Z pamiętnika zajętej wróżki - opinie o książce

Avatar użytkownika - babamala
babamala
Przeczytane:2017-03-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Świetna, zaskakująca, intrygująca i zabawna. Doskonała lektura dla cierpiących na depresję!
Avatar użytkownika - karolas
karolas
Przeczytane:2021-03-04, Ocena: 6, Przeczytałem,

Cykl składa się z trzech książek, z wróżką w tle. Z poczatku nieufnie podeszłam do historii, w której główną bohaterką jest wróżka, obawiałam się, że powieść będzie zbyt dziecinna lub mało realna. Okazało się, że można bardzo mile się zaskoczyć. Okładka zupełnie nie sugeruje treści (a szkoda), ale losy wróżki Emilii są zabawne, ciekawe, wciągające i po przeczytaniu czytelnik pozostaje z mądrą refleksją. Pozycja nie tylko na długie, zimowe wieczory i leżak na plaży. Polecam!

Książka, którą naprawdę czyta się przyjemnie i na pewno czas czytanie nie jest czasem straconym jednakże...to taka typowa obyczajówka bez żadnych ceregieli, jakiejś specjalnej akcji , która"wyrywa z butów". Momentami zabawna, z fajnymi dialogami, wnioskami i naukami na życie.

I to w zasadzie wszystko na jej temat.

Avatar użytkownika - basias
basias
Przeczytane:2021-10-03, Ocena: 6, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2018-03-18, Ocena: 5, Przeczytałam,
Infolinia złudzeń. Historia Weroniki P.
Ewa Zdunek0
Okładka ksiązki - Infolinia złudzeń. Historia Weroniki P.

Witaj w naszym bezwzględnym świecie! Jak możemy Cię do niego zwabić? Weronika Ptak podejmuje zatrudnienie w banku. Etat w dużej, stabilnej firmie jest...

Mediatorka
Ewa Zdunek0
Okładka ksiązki - Mediatorka

Poruszająca, choć też życiowo zabawna historia mediatorki sądowej, która musi nie tylko pomagać innym w rozwiązywaniu problemów, ale przede...