Zarządzanie czasem. Osobisty mentor - Harvard Business School Press

Profesjonalne odpowiedzi na codzienne wyzwania zawodowe Ustalanie priorytetów Organizacja przestrzeni Koncentrowanie się na zadaniu Umiejętny podział obowiązków Wszyscy cierpimy na brak czasu. Pracujemy coraz więcej, śpimy coraz mniej, a mimo to wciąż nie nadążamy z wykonywaniem swoich obowiązków. Dlaczego tak się dzieje? Brakuje nam umiejętności kształtowania czasu i zarządzania nim. Nie potrafimy skupić się na wykonywanej pracy i nie jesteśmy wystarczająco zdyscyplinowani. Na szczęście organizacja pracy to nic trudnego. Wystarczy przygotować dobry plan działania i trzymać się go punkt po punkcie. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić. Naucz się nadawać swoim obowiązkom jasne priorytety. Poznaj skuteczne narzędzia planowania czasu i tworzenia rozkładu zajęć. Dowiedz się, jak realizować więcej zadań w krótszym czasie. Książki z serii "Osobisty Mentor" są szybkimi i niezawodnymi źródłami informacji, pokazującymi, jak stawiać czoła codziennym wyzwaniom zawodowym. Zawierają one wiele praktycznych wskazówek, podpowiedzi oraz przykładów pomagających Czytelnikowi zidentyfikować jego najmocniejsze strony i największe słabości. W biurze, na zebraniu czy w domu -- te niewielkie przewodniki oferują szybką i profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Informacje dodatkowe o Zarządzanie czasem. Osobisty mentor - Harvard Business School Press:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-246-0892-8

Kup książkę Zarządzanie czasem. Osobisty mentor - Harvard Business School Press

Zarządzanie czasem. Osobisty mentor - Harvard Business School Press - opinie o książce