Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

To już ostatnia książka z serii W kuchni Pięciu Przemian, z której ponad 100 przepisów nie tylko wzbogaci twój zimowy jadłospis, ale będzie także idealnym dopełnieniem całorocznego menu według Pięciu Przemian.

Zimowe dania również mogą być ciekawymi kompozycjami bogatymi w smaki. Spożywając produkty, które przechowują się w naturalny sposób, takie jak ziarna zbóż, orzechy, pestki, warzywa strączkowe, suszone owoce i zioła, możesz skomponować zbilansowane i zdrowe dania.

Gotuj więc gęste zupy, kasze, piecz ciasta z orzechami i rodzynkami, pij rozgrzewające napoje z cynamonem i goździkami. Zimowe pożywienie ma głównie pomagać w utrzymaniu ciepła - przed wyziębieniem i w zharmonizowaniu organizmu pomocne będą szczególnie długo gotowane i pieczone potrawy z większą ilością rozgrzewających przypraw. Gdy dodatkowo przygotujesz je zgodnie z kuchnią Pięciu Przemian, możesz mieć pewność, że twoja zimowa dieta będzie obfita w zdrowe i zbilansowane posiłki.

Zapiekanka ziemniaczana z kaszą gryczaną, placki orzechowe, zupa migdałowa, tradycyjne łazanki z makiem oraz pierogi z kapustą i grzybami... dzięki nim odkryjesz bogactwo zimowych smaków kuchni Pięciu Przemian!

Informacje dodatkowe o Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie:

Zima w kuchni Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sil
Sil
Przeczytane:2014-03-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014, Posiadam,
Ogólnie pozycję czyta się dobrze, książka jest przejrzysta i dobrze napisana. Przepisy w niej zawarte, są warte wykorzystania. Zachęcam do zapoznania się z tą pozycją.
Pozycja wydaje się bardzo ciekawa, koniecznie muszę ją przeczytać, ponieważ przepisy w niej zawarte są bardzo oryginalne.
Jako dietetyk i kucharka z zamiłowania zdecydowanie MUSZĘ przeczytać tą książkę
Praktyczne gotowanie według pięciu przemian. Tradycyjna medycyna chińska w kuchni
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Praktyczne gotowanie według pięciu przemian.  Tradycyjna medycyna chińska w kuchni

Najlepsza książka psychologiczna 2011 - kategoria: zdrowie, dieta - wybór Jury   Możesz jeść to, co zwykle, i poprawić swoje zdrowie. Gotowanie według...

Wiosna w kuchni Pięciu Przemian
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Wiosna w kuchni Pięciu Przemian

Oto nie lada gratka dla miłośników gotowania według kuchni Pięciu Przemian i dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej metodzie pierwsza...