Targi Książki Edukacyjnej EDUKACJA XXI

«poprzedni     następny»
2007-03-15 03:00:36

Dziś, w czwartek, 15 marca rozpoczynają się 22. Targi Książki Edukacyjnej EDUKACJA XXI. Targi odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i będą trwać do niedzieli 18 marca.[END] W Targach bierze udział 102 wystawców.


Uroczyste otwarcie Targów odbędzie się w czwartek 15 marca o godz. 11. Bezpośrednio po otwarciu na godz. 12.00 organizatorzy zapraszają na konferencję prasową poświęconą przygotowaniom do 52. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie, które odbędą się od 17 do 20 maja. Podczas konferencji ma być przedstawiony program gościa honorowego, którym w tym roku jest Ukraina.


Podczas czterech dni targów odbędzie się ponad 50 imprez towarzyszących, takich jak spotkania z autorami, konsultacje, plebiscyty, dyskusje.

W piątek 16 marca o godz. 13.00 odbędzie się uroczystość wręczenia prestiżowych Nagród EDUKACJA XXI. W tym roku do konkursu na najlepsze podręczniki i książki edukacyjne zgłoszono 105 tytułów z 29 wydawnictw. Zostanie wręczonych dziewięć nagród dla wydawców, a także nagroda dla dziennikarzy zajmujących się problemami edukacji.

Patronat honorowy nad Targami objął Kazimierz Michał Ujazdowski, minister kultury i dziedzictwa narodowego oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m.st. Warszawy.

Na Targi jest wstęp wolny, a czynne będą:
w czwartek od godz. 11.00 do 14.00,
w piątek i sobotę od 10.00 do 19.00,
w niedzielę od 10.00 do 19.00.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów