Spotkanie z Andrzejem Wieteszką

«poprzedni     następny»
2016-08-16 11:05:21
news - Spotkanie z Andrzejem Wieteszką

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Wieteszką z okazji premiery książki Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt

 


 


Fascynująca przygoda wśród fiordów, lasów deszczowych, stepów, a nawet w kosmosie. To wszystko może stać się Twoim udziałem. 

 


 

 

Spotkanie z Andrzejem Wieteszką odbędzie się w środę, 17 sierpnia 2016 o godz. 18:00 w Super Salonie przy ul. Cmielnej 10 w Warszawie. 

 

To będzie niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z pierwszą książką Andrzeja Wieteszki, zdobyć autograf, a także by wspólnie z autorem stworzyć na witrynie Super Salonu kolejne dzikie krajobrazy. 

 

Andrzej Wieteszka to ilustrator, grafik, który specjalizuje się w projektowaniu prasowym i wydawniczym. Współpracuje z wieloma czasopismami polskimi i zagranicznymi - takimi jak „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Zwierciadło” czy „Gaga”. Dzikie widoki to jego pierwsza książka. Przedstawia ona krajobrazy z różnych stron świata, ćwiczy spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia, jest kolorowanką i zbiorem łamigłówek w jednym. Na każdej ilustracji autor ukrył zwierzęta w ich naturalnym środowisku - rdzennych mieszkańców Mongolii, Sahary, Kapadocji, Puszczy Białowieskiej, Galapagos, Himalajów... Czy zdołasz odszukać i nazwać każde z tych stworzeń?

Opinia
Treści
martucha180 Linia koment Za daleko.
2016-08-16 15:32:25
violabu Linia koment Ze względu na ilość sporkań autorskich, chciałabym mieszkać w Warszawie.
2016-08-16 12:34:25
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów