Wyzwanie czytelnicze - powieści obyczajowe

«poprzedni     następny»
2014-03-03 15:21:39
news - Wyzwanie czytelnicze - powieści obyczajowe

Coraz więcej osób przyłącza się do naszych wyzwań czytelniczych. Wygrać w nich możecie między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek. Podobnie jak w zeszłym roku uznaliśmy, że warto nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki.

 

 

Wspólnie z wydawnictwem Świat Książki chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do 31 maja 2014 sięgali po... powieści obyczajowe - najbardziej chyba popularny gatunek wśród czytelników naszego serwisu. Być może wśród nich znajdą się pozycje ze znakomitej serii "Leniwa niedziela" Wydawnictwa Świat Książki?

 

Leniwa niedziela – to taki dzień, kiedy wreszcie masz czas na lekturę. Ale leniwą niedzielę możesz mieć każdego dnia! Pod taką nazwą Świat Książki rozpoczął wydawanie nowej serii powieści, które – zaręczamy – pochłoną Cię bez reszty i na długo zapadną Ci w pamięć. Najnowszą z nich jest Ulica Pogodna, a o publikacji kolejnych będziemy Was na bieżąco informowali.

 

Współczesne powieści obyczajowe z logo serii „Leniwa Niedziela” przeznaczone są dla kobiet, które od literatury oczekują czegoś więcej niż tylko chwilowej rozrywki. Opisują niebanalne historie, niełatwe wybory, rodzinne sekrety, a nierzadko wielkie dramaty. Pięknie napisane, chwytające za gardło, przepełnione emocjami opowieści zawsze zwracają uwagę problem, z którym pewnego dnia może w życiu spotkać się każdy.

 

Nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć liczymy na to, że podczas udziału w wyzwaniu sięgniecie po wybrane publikacje Świata Książki z serii "Leniwa niedziela".

 

Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:

 

 

- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób

 

- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - powieści obyczajowe 2014"

 

- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

 

W czerwcu zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach. 

Opinia
Treści
takahe Linia koment super
2014-03-03 15:24:37
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów