10 lat miesięcznika KnC

«poprzedni     następny»
2014-03-01 13:17:21
news - 10 lat miesięcznika KnC

Miesięcznik „KnC – Króluj Nam Chryste” kończy w marcu br. dokładnie 10 lat! Świętując okrągłą rocznicę przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Do tradycyjnego numeru dołączone zostało specjalne wydanie „10 wywiadów na 10 lat” z najciekawszymi rozmowami przeprowadzonymi ze znanymi sportowcami, muzykami, dziennikarzami i osobami duchownymi, których łączy szacunek do służby liturgicznej ołtarza, wśród nich m.in: Kamilem Stochem, Krzysztofem Hołowczycem, Sławomirem Szmalem, Tomaszem Zubilewiczem, czy abp. Henrykiem Muszyńskim. Wydanie urodzinowe z dodatkiem kosztuje 4,50 zł.

 

 

„KnC - Króluj nam Chryste” to czasopismo o tematyce służby liturgicznej, skierowane do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Ale czytane również przez starszych. Na jego łamach goszczą autorytety młodego pokolenia, które pomagają kształtować im pozytywne wzorce i inspirują do realizowania życiowych pasji.

 

Pismo podejmuje przede wszystkim tematy związane z formacją służby liturgicznej oraz osobistego, duchowego wzrostu każdego ministranta. Ze względu na swoja tematykę, stanowi również cenną pomoc duszpasterską dla opiekunów ministrantów.

 

KnC jest czynnym animatorem życia służby liturgicznej w Polsce. Z jego inicjatywy i przy cyklicznym współudziale organizowane są dwa duże wydarzenia - Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów oraz Mistrzostwa Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC.

 

Miesięcznik jest wydawany pod patronatem Komisji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski. Więcej informacji na stronie www.ministranci.pl

Opinia
Treści
takahe Linia koment gratuluje okrągłej rocznicy :)
2014-03-01 13:34:35
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów