16.08: spotkanie z Wojciechem Cejrowskim w Poznaniu

«poprzedni     następny»
2008-07-22 22:04:25

Już w sierpniu Wojciech Cejrowski -- autor, podróżnik, osobowość telewizyjna i radiowa spotka się z Poznaniakami podczas otwartego spotkania autorskiego na plenerowej scenie Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku.


Wojciech Cejrowski, autor bestsellerowych książek: "Gringo wśród dzikich plemion" oraz "Rio Anaconda" wydanych nakładem wydawnictwa Zyski S-ka spotka się z gośćmi Festiwalu Dobrego Smaku w sobotę 16go sierpnia na Starym Rynku w Poznaniu.Od wczesnego sobotniego poranka aż do późnych godzin wieczornych na stoisku Jarmarku Dobrego Smaku autor będzie sprzedawał i dedykował czytelnikom swoje książki. Około godziny 12.15 Wojciech Cejrowski wystąpi na głównej scenie Festiwalu w ramach spotkania autorskiego pt."Smak podróży". Spotkanie poświęcone kuchennym zwyczajom odwiedzanych przez Cejrowskiego krajów oraz kulinarnym osobliwościom poprowadzi organizator Festiwalu Dobrego Smaku - Wojciech Lewandowski.

"Gringo wśród dzikich plemion" oraz "Rio Anaconda" wydane nakładem Zyski S-ka Wydawnictwa od wielu miesięcy zajmują wysokie pozycje na listach bestsellerów. Pierwszy z nich sprzedano już w nakładzie ponad 160 000egzemplarzy , drugi przekroczył 100 000 co na polskim rynku wydawniczym stanowi zupełny ewenement.

 

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów