20.07: kabaretowa wojna domowa w Koszalinie

«poprzedni     następny»
2007-07-12 15:18:53

W tym roku gwiazdy kabaretu i estrady, satyrycy, spotykają się na Festiwalu w Koszalinie już po raz trzynasty. Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć Festiwal Kabaretowy "Kabaretowa wojna domowa" w sobotę 28 lipca o 20.00.

 W kabaretonie zobaczymy m.in.: Marcina Dańca, Kabaret Koń Polski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Rak, Kelvina Aistona, Irka Krosnego, Kabaret Neo-nówka, Kabaret Ciach, Pawła Dłużewskiego, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Smile.

Tym razem twórcy kabaretu całą zabawę chcą oprzeć o najstarszy konflikt świata, czyli "wojnę domową, która od wielu wieków trwa". Autorzy spojrzą okiem satyryka na przebogatą gamę stosunków rodzinnych, przyjacielskich, sąsiedzkich, biurowych, szkolnych. W ten sposób spróbują stworzyć portret zbiorowy naszego społeczeństwa Anno domini 2007. Przekonywać będą, jak bardzo się zmieniliśmy my i otaczający nas świat od czasów słynnego serialu "Wojna domowa". Z wszystkich tych konfliktów, sprzeczek, większych i mniejszych kłótni zamierzają wyłapać cały komizm słowno-sytuacyjny, zabawne paradoksy, anegdotyczne konteksty.

Kabareton poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Gwiazda muzyczną będzie zespół Kombii.

Źródło: www.czytelnia.onet.pl

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów