20 II: Dialog Sukcesu o kreatywności

«poprzedni     następny»
2015-02-16 10:46:20
news - 20 II: Dialog Sukcesu o kreatywności

Najbliższe wydarzenie z cyklu Dialog Sukcesu odbędzie się 20 lutego o godz.: 18:00 i zostanie zorganizowane wspólnie z Klastrem Biznesów Kreatywnych. Celem priorytetowym projektu jest przekazanie idei wartych rozpowszechniania oraz dostarczenie publiczności bodźców do aktywnego działania. Projekt składa się z dwóch etapów - wystąpienia prelegentów, które trwają po 20 minut oraz panelu dyskusyjnego z publicznością.

 

Projekt poruszy temat kreatywności wykorzystywanej w takich obszarach jak biznes, marketing i edukacja.

 

Spotkanie będzie miało miejsce w Sali Laboratorium Biznesów Kreatywnych (Zabrze, ul. Hagera 41).

 

Prelegenci, którzy wezmą udział w panelu: 

 

Janusz Dramski - kreatywność w biznesie

Manager regionalnego centrum rozwoju startupów i biznesu Business Link Katowice, wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, menadżer programu "Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście", przewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach, współautor Manifestu Młodych Przedsiębiorców 2014, organizator ogólnopolskiego konkursu Młody Przedsiębiorca Roku 2015, członek komitetu organizacyjnego Europejskich Kongresów Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, przedsiębiorca, trener biznesu, absolwent studiów Executive MBA.

 

Dr Barbara Wołek-Kocur - kreatywność w marketingu (copywriting)

Kulturoznawca, medioznawca, filmoznawca i socjolog. Wykłada również na śląskich uczelniach.

 

Małgorzata Krawczyk - kreatywność w biznesie

Absolwentka międzynarodowych Studiów MBA na SGGW w Warszawie oraz Business ESSEC School w Paryżu. Ukończyła "Coaching Mentoring w biznesie" na Politechnice Łódzkiej. Profesjonalny mentor i coach, ekspert budowania relacji zawodowych, biznesowych, zespołowych, osobistych. W swojej pracy zawodowej zdobyła doświadczenie pracując 10 lat na etacie oraz ponad 15 lat prowadzi własne firmy w branży inżynieryjnej oraz doradztwa biznesowego. Jako trener biznesu i coach, na stałe współpracuje z firmą w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w biznesie i pracy z ludźmi przekazuje wiedzę, która przynosi wymierne korzyści w życiu osobistym i na ścieżce kariery zawodowej .

 

Dr Magda Fres - jak rozwijać w sobie kreatywność?

Cztery kroki do sukcesu Dyplomowana i certyfikowana life coach, creativity coach, doktor nauk humanistycznych, psycholog, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka, doula. Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie. Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu. Członkini Creativity Coaching Association oraz Stowarzyszenia Doula w Polsce. Koordynatorka Klubu Coacha Katowice. Autorka opowiadań, powieści oraz ponad 30 artykułów publicystycznych i naukowych, również zagranicznych. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach przy wyzwaniach związanych z życiem  prywatnym i zawodowym. Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje  coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe.Projekt promuje również działalność NGO, 20 lutego zaprezentujemy wspaniałą fundację - Dom Nadziei z Bytomia. Podczas wydarzenia wypowie się jego przedstawiciel odpowiadając o misji, zadaniach oraz sukcesach fundacji

 

Dialog Sukcesu to: 

4 prelekcje 

panel dyskusyjny

kawa, herbata dla wszystkich

bezpłatne konsultacje

możliwość indywidualnej rozmowy z każdym z prelegentów

koncert akustyczny

 

A wszystko to całkowicie bezpłatnie. 

 

Po prelekcjach odbędzie się koncert akustyczny, będzie też skromny poczęstunek. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/323344487860572/

 

 

Opinia
Treści
nureczka Linia koment Fajnie, że znajdują się sponsorzy dla takich wydarzeń.
2015-02-17 08:09:12
czarniutka21 Linia koment ciekawe wydarzenie.. szczególnie część o rozwijaniu w sobie kreatywności.
2015-02-16 13:59:39
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów