20 tysięcy złotych dla... Alchemika

«poprzedni     następny»
2015-06-01 11:05:05
news - 20 tysięcy złotych dla... Alchemika

Rozejrzyjcie się wokół siebie: czy spotkaliście Alchemika? Nawet, jeśli nie czytaliście powieści Paula Coelho, na pewno znacie kogoś, kto postawił wszystko na jedną kartę, wyszedł z rutynowych, wygodnych kolein, żeby realizować siebie. Nie musi być bohaterem, człowiekiem sukcesu, zdobywcą ani rekordzistą. Wystarczy, żeby miał odwagę, upór i wiarę, by iść swoją drogą. Jak Santiago z przypowieści Paula Coelho.

 

W 20. rocznicę polskiego wydania "Alchemika" Paula Coelho wydawnictwo Drzewo Babel postanowiło ufundować nagrodę w wysokości 20 000 zł dla człowieka, który miał odwagę sięgnąć po swoje marzenia. Dla śmiałka, który wyruszył na poszukiwanie skarbu, który drzemie w nim samym. Ten kto wygra, zdobędzie nagrodę, która pomoże mu w drodze do celu. Ale wygrani będą wszyscy, bo w tym konkursie odkryci zostaną ludzie niezwykli, o których nie słychać na co dzień.

 

 

Jeżeli znasz osobę, która podjęła wyzwanie, zdecydowała się na zmianę, ma w sobie pasję i jest dla Ciebie inspiracją, kandydata do Nagrody Alchemika zglosić możesz na stronie internetowej www.nagrodaalchemika.pl. Tam też znaleźć można więcej informacji. 

 

A może to Ty jesteś Alchemikiem?

Opinia
Treści
pokooj36 Linia koment Alchemika czytałam, ale nie miałam chyba świadomości, że od jego wydania upłynęło tyle lat... Mam nadzieję, że uda się wybrać kogoś ciekawego, na miarę Alchemika właśnie.
2015-06-01 12:48:27
szpachela Linia koment Może 20 rocznica zmotywuje mnie, by w końcu przeczytać tę książkę. Ciekawa inicjatywa wydawnictwa.
2015-06-01 11:09:54
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów