Aneta Ponomarenko w Kaliszu!

«poprzedni     następny»
2013-05-29 11:37:39
news - Aneta Ponomarenko w Kaliszu!

4 czerwca 2013 roku, we wtorek, o godzinie 18.00 w Bibliotece Głównej w Kaliszu (ul. Legionów 66) odbędzie się spotkanie z Anetą Ponomarnko, autorką Domu śmierci i Strażnika skarbu. Prowadzenie Maciej Grzęda i Szymon Wegner - studenci filologii polskiej UAM w Kaliszu. Zapraszamy! 

 

O powieści Dom śmierci:

Po dwóch latach od rozwikłania słynnej zagadki kryminalnej w Kaliszu, spokój tego miasta znów został zakłócony. Odnajdywane są makabrycznie okaleczone ciała mężczyzn. Czy coś łączy te morderstwa? Nieznane są motywy sprawcy. I nie są to jedyne zbrodnie w Kaliszu… 

 

Te zagmatwane sprawy próbuje rozwikłać sprawdzony duet: agent do specjalnych poruczeń Walery Jezierski i jego przyjaciel, doktor Jakub Zaif, który powraca z Ameryki i pomimo osobistej tragedii staje u boku agenta. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi, a jego efekty są zaskoczeniem nawet dla prowadzących. 

 

 

Dom śmierci to kontynuacja losów głównych bohaterów powieści Strażnik skarbu  Aneta Ponomarenko osadza akcję w dziewiętnastowiecznym Kaliszu i jego okolicach, mistrzowsko odtwarzając atmosferę tamtych czasów. To doskonała lektura dla miłośników powieści obyczajowo-kryminalnych w stylu retro.

Opinia
Treści
takahe Linia koment świetnie
2014-02-06 13:50:25
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów