Premiera "Pieśni o poranku"!

«poprzedni     następny»
2013-05-10 10:48:09
news - Premiera "Pieśni o poranku"!

Larissa Stark ma cudownego męża, piękne dzieci i dom, który uwielbia. Ale czasami, gdy posiada się wszystko, przestaje to wystarczać. Przypadkowe spotkanie z młodszym nieznajomym mężczyzną odmienia jej idylliczne życie. Larissa zadaje sobie pytanie, czy to, w co do tej pory wierzyła, jest prawdą oraz zastanawia się nad tym, co wydawało się nie do pomyślenia. Ale jeśli odważy się na niemożliwy krok, czym stanie się jej życie? Obojętnie jakiego dokona wyboru, ktoś zostanie zdradzony...

 

Pieśń o poranku to po części kryminał, po części romans, po części dramat rodzinny - jednym słowem idealna książka - czytamy w "Daily Mail". Nowa powieść Paulliny Simons - autorki bestsellerowego Jeźdźca miedzianego ukazuje się właśnie nakładem wydawnictwa Świat Książki. Zachęcamy do lektury, przypominając, że z tej okazji autorka odwiedzi Polskę. Zapraszamy do zapoznania się z planem spotkań!

 

Opinia
Treści
takahe Linia koment Ciekawe połączenie kryminału z romansem a do tego dramatu rodzinnego. Książka już dodana na półkę "chcę przeczytać"
2013-05-18 18:10:35
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów