28.03: spotkanie z Hanką Lemańską w Łodzi

«poprzedni     następny»
2008-03-20 23:24:25

Hanka Lemańska w Łodzi! Rozmowa o książce.

"Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym.Poradnik dla początkujących" odbędzie się 28 marca o godz. 18.00 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, ul.Krzemieniecka 2a.Spotkanie poprowadzi Małgorzata Gaduła-Zawratyńska.

Wbrew powszechnemu mniemaniu zepsuć życie sobie i innym nie jest takłatwo, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Większość z nas nie raz i nie dwa podjęła różnorodne wysiłki zmierzające do tego celu, ale efekty okazywały się zazwyczaj mizerne. Być może zabrakło nam konsekwencji, abyć może nie byłyśmy do końca świadome istnienia skutecznych środków.

"Ja również próbowałam zepsuć sobie życie, ale mi nie wyszło. Znam natomiast wiele kobiet, którym się to prawie udało. Jeśli więc pozbieraćich historie, połączyć w całość sposoby, których się imały, to przepisna sukces w tej dziedzinie mamy zapewniony".Hanka Lemańska

Ten nietypowy poradnik stanowi książkową terapię przy użyciu tzw.krzywego zwierciadła. Hanka Lemańska przewrotnie i ironicznie pisze owszystkim, co sprawia, że życie kobiet wydaje się dużo bardziej gorzkie niż słodkie. Obszerna wiedza psychologiczna Lemańskiej podana lekko i zarazem niekonwencjonalnie, skłania do refleksji i pogłębia samoświadomość. Autorka funduje swoim czytelniczkom ciepłą i dowcipną terapię wstrząsową, którą nie sposób zapomnieć.

Książka jest opatrzona dowcipnymi ilustracjami Mateusza Osiadacza.

Hanka Lemańska jest psychologiem, socjoterapeutą i trenerem umiejętności biznesowych. Pisze artykuły popularyzujące wiedzę psychologiczną. Prywatnie - matka, mężatka. Nieustająco wierna staremu garbusowi.Autorka "Chichotu losu" i "Aneczki".

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów