28.03: spotkanie z Hanką Lemańską w Łodzi

«poprzedni     następny»
2008-03-26 23:50:39

Hanka Lemańska w Łodzi!
Rozmowa o książce "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym.Poradnik dla początkujących" odbędzie się 28 marca o godz. 18.00 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, ul.Krzemieniecka 2a.Spotkanie poprowadzi Małgorzata Gaduła-Zawratyńska.

O książce: 

Wyjątkowy poradnik Hanki Lemańskiej - obowiązkowa lektura dla każdejkobiety. Wbrew powszechnemu mniemaniu zepsuć życie sobie i innym nie jest tak łatwo, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Większość z nas nie raz i niedwa podjęła różnorodne wysiłki zmierzające do tego celu, ale efekty okazywały się zazwyczaj mizerne. Być może zabrakło nam konsekwencji, abyć może nie byłyśmy do końca świadome istnienia skutecznych środków.

"Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym" jest jedynym na świecie poradnikiem gwarantującym stuprocentowy sukces.A zatem do dzieła! Ja również próbowałam zepsuć sobie życie, ale mi nie wyszło. Znamnatomiast wiele kobiet, którym się to prawie udało. Jeśli więc pozbieraćich historie, połączyć w całość sposoby, których się imały, to przepisna sukces w tej dziedzinie mamy zapewniony.

Hanka Lemańska

Jesteś na dobrej drodze, by osiągnąć trwałe uczucie życiowego niespełnienia? Chcesz zostać najpaskudniejszą teściową? Toksyczną matkąi babcią-kapralem? Zepsuć dobrze zapowiadający się związek lub związać się z niewłaściwym mężczyzną? Kiedy zwykłe poradniki nie pomagają, a dobre rady nie skutkują, nadszedł czas, by sięgnąć po książkę Hanki Lemańskiej.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów