5 e-booków na 5 urodziny e-bookowa

«poprzedni     następny»
2013-10-29 09:13:56
news - 5 e-booków na 5 urodziny e-bookowa

Wydawnictwo internetowe e-bookowo obchodzi w październiku swoje 5 urodziny. Do tej pory opublikowało blisko 500 e-booków, ponad 50 książek papierowych oraz kilka audiobooków. Współpracuje z wszystkimi księgarniami internetowymi w kraju oraz ibookstore i innymi. W maju 2013 roku jako pierwsze wydawnictwo z Polski zaczęło udostępniać swoje publikacje w europejskim Amazonie. Już wkrótce e-bookowo będzie także w Google Play oraz Prestigio, co zapewni jeszcze szerszą dystrybucję e-booków. Mamy atrakcyjną cenowo usługę druku na życzenie, wykonujemy konwersję plików do formatów epub i mobi, projektujemy autorskie strony internetowe i współpracujemy z recenzentami. Mamy także własny portal literacki służący promocji twórczości naszych autorów: www.strefaautora.pl.


W tym miesiącu wydawnictwo prezentuje 5 wyjątkowych premier w promocyjnych cenach:


"Deo gratis - taki modlitewnik" Roberta Lewandowskiego to pozycja nie dla dewotów, odsłania bowiem religijne zakłamanie i różnicę między wiarą a religią. Świetnie nagrany audiobook pobudza wyobraźnię i nie pozwala spokojnie zasnąć bez wieczornej modlitwy...

Czy jesteś Adolfem Hitlerem, czy emerytem z Pułtuska, Elvisem P. albo szczurem; gadasz z Nim! Gadasz z Absolutem! I nie ma tu znaczenia, czy jest to akt strzelisty, czy akt kupna tandetnej konewki w markecie. Prywatny detektyw, clown z wrestlingu, ciotka dewotka, pan Zenek vel Zorro; każdy przeżywa tu swój Armagedon. Dzięki Diabłu kontakty z Bogiem mogą być ciekawe. Tak, jak te niekonwencjonalne mikro-słuchowiska.

Uwaga: materiał nie dla dewotów!

Lektorzy: Ewelina Paszke-Lowitz i Bartosz Woźny

Kup tę książkę!


Wampiry, dotacje unijne, bimber i mordercze krasnale…

Mała prowincjonalna miejscowość potrafi zaskoczyć i obnażyć cały szereg naszych narodowych przywar, łącznie ze skłonnością do łapówkarstwa i zamiatania problemów pod dywan.

"Krwiopijcy" to zabawna opowieść pokazująca życie mieszkańców w krzywym zwierciadle. Czy tak naprawdę krzywym? Chociaż w książce jest tylko lekko zarysowany problem europejskich dotacji, to mam nadzieję, że skłoni to czytelników do innego spojrzenia na to zagadnienie.

Kup tę książkę!


„Szach mat” jest historią rozgrywki, w jaką oskarżony o zabójstwo mordercy swojego syna Edward Chojar wciąga prokuratora Tomasza Brackiego i adwokata Adama Getza. Edwarda Chojara z osobą prokuratora i adwokata łączą tajemnice sprzed lat, które w toku prowadzonego śledztwa i pełnych emocji przesłuchań wyjdą na jaw, by każdego z nich doprowadzić do przysłowiowej ściany. Życie zawodowe przenika się z życiem osobistym, sprawiając, że każdy z prawników będzie musiał zmierzyć się z samym sobą, by móc postawić następny krok. Adwokat, który ma osobisty powód, by być śmiertelnym wrogiem swojego klienta.

Kup tę książkę!


Książka ta była odpowiedzią sfrustrowanej matki karmiącej na ówczesną sytuację polityczną w naszym kraju. Dziś (nie)wiele się zmieniło (niepotrzebne skreślić), ale najważniejszą zmianą jaka miała miejsce w moim życiu była decyzja o zdobyciu kwalifikacji coacha, trenera potencjału osobistego oraz trenera świadomości i komunikacji międzykulturowej. Lustracja nie jest już tematem wywołującym dyskusje w mediach, toteż naturalnym biegiem rzeczy wydanie tej książki w formie ebooka daje mi możliwość pewnej ingerencji w treść, idąc zresztą za sugestiami moich dotychczasowych czytelników. Otóż niektórzy czytelnicy proszą grzecznie o to, by skupić się li i jedynie na PRL-u pomijając inne wątki polityczne, nawet jeśli miały one swoje uzasadnienie w burzliwych czasach IV Rzeczypospolitej. Z wielką radością i entuzjazmem neofity zabrałam się zatem do dzieła zwanego cenzurą. Z „Gry w kapsle” z hukiem wyleciały wszystkie ‘niestosowne’ fragmenty. Została kwintesencja PRL-u w oczach dziecka i ‘młodzieży szkolnej’.
Katarzyna Anna Weiss

Kup tę książkę!


Czy poświęcisz wszystko dla pisania? Co jeśli za literackim sukcesem musi iść cierpienie bliskich?

Tematem powieści jest konflikt przed jakim staje główny bohater: natchnienie i możliwości tworzenia lub życie z własną rodziną, osobami, które pokochał niemal od pierwszego wejrzenia. Wiedząc, że nie może mieć jednego i drugiego próbuje podzielić swoje życie na dwie części. W jednej jest światowej sławy pisarzem, w drugiej mężem i ojcem. Niestety w każdej coraz bardziej nienawidzi siebie samego, toczy walkę z własnymi demonami i z coraz bardziej wyraźnym pragnieniem śmierci.

"Tragicznie upadły" to dramatyczna, zaskakująca historia o dylematach twórcy i cenie, jaką wyznacza sobie artysta, by odnieść prawdziwy sukces.

Kup tę książkę!

Polub e-bookowo na Facebooku i zyskaj atrakcyjne rabaty na e-booki i książki:

 

informacja nadesłana

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów