Wkrótce wybierzemy ebook roku!

«poprzedni     następny»
2014-02-25 22:36:46
news - Wkrótce wybierzemy ebook roku!

Za nami już półmetek konkursu Ebook Roku 2013, dzięki któremu zostaną wyłonione najlepsze książki elektroniczne, opublikowane w 2013 roku. Liczba zgłoszeń z poprzedniej edycji jest już przekroczona!

 

To już II edycja konkursu „Ebook Roku 2013”, konkursu cieszącego się coraz większym zainteresowaniem wśród autorów, wydawców i czytelników! Codziennie nadsyłane są nowe, zajmujące pozycje. Do konkursu zgłoszono już 80 książek elektronicznych, w tym ponad 50 będzie konkurowało o tytuł Fabuły Roku 2013. Wśród nich można znaleźć zarówno światowe bestsellery, jak i publikacje polskich self-publisherów. Konkurs spotkał się z pozytywnym reakcją zarówno wśród autorów, jak i wydawnictw. - Cieszymy się z tak dużego zainteresowania dużych wydawnictw, jak i niezależnych autorów - mówi Marta Kalarus, organizatorka konkursu - liczymy jeszcze na dużą ilość zgłoszeń w lutym, kiedy część zainteresowanych będzie motywowana zbliżającym się deadlinem. Książki można zgłaszać do 28.02.2014, do godziny 23.59.

 

Znany jest również termin i miejsce Gali Ebooka Roku 2013. Odbędzie się we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, 10 kwietnia 2014r w siedzibie CINIBA. Wydarzenie uświetnią swoją obecnością przedstawiciele wydawnictw, środowiska naukowego oraz partnerzy konkursu. - To wtedy ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody laureatom w następujących kategoriach: „Self-pub Roku 2013”, „Fabuła Roku 2013”, „Poradnik Roku 2013” i wybrany przez internautów „Ebook Roku 2013”. Tak dużą ilość zgłoszeń i świetne miejsce na Galę zawdzięczamy naszym partnerom i patronom oraz ich zaangażowaniu – dodaje Kinga Kasperek, Lider Projektu w Wydaje.pl – Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomnianą Galę i dać szansę zarówno początkującym, jak i doświadczonym autorom na zdobycie wyróżnienia. 

 

Choć głosowanie rozpocznie się dopiero 1 marca 2014 roku, to internauci już teraz mogą zobaczyć listę zgłoszonych e-booki na stronie ebookroku.pl. Aktualizowana jest niemal codziennie, w miarę nadchodzenia nowych zgłoszeń. To właśnie na niej znaleźć można więcej informacji o zgłoszonych e-bookach

 

Książki, kandydujące do miana “Ebooka roku 2013” można zgłaszać na adres info@ebookroku.pl, wysyłając następujące informacje:

- 1 kopię ebooka w formacie PDF (obowiązkowo) i EPUB oraz MOBI;

- imię i nazwisko autora oraz krótką informację o autorze (do 1 tys. znaków ze spacjami);

- nazwę wydawnictwa, logo i krótką informację (do 1 tys. znaków ze spacjami);

- streszczenie książki (do 2 tys. znaków ze spacjami);

- okładkę książki w formacie JPG.

 

Regulamin konkursu oraz inne informacje dostępne są na stronie ebookroku.pl. Więcej informacji można również uzyskać, pisząc na adres info@ebookroku.

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment bardzo podoba mi się taka inicjatywa, pozdrawiam
2014-02-26 09:50:37
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów