Poczuj oddech śmierci!

«poprzedni     następny»
2016-09-05 05:50:50
news - Poczuj oddech śmierci!

W mieście grasuje seryjny morderca. Działa w sposób wyrafinowany i bezwzględny. Nie pozostawia żadnych śladów oprócz symbolicznych znaków i tajemniczych informacji. Ambitni, ale nie zawsze działający zgodnie z prawem policjanci z wydziału kryminalnego prowadzą intensywne śledztwo, jednak sprawca wciąż ich przechytrza, a potencjalni podejrzani wymykają się z braku dowodów. 

 

Czy uda się zapobiec kolejnym ofiarom i w porę schwytać zabójcę? 

 

Oddech śmierci to niezwykle udany debiut Joanny Bagrij, ukazujący nam kilka światów – policyjny, biznesowy i artystyczny – oraz ich przedstawicieli, których przypadek połączył ze sobą, komplikując dochodzenie. Dzięki temu przez powieść przewija się plejada barwnych postaci, nakreślonych w bardzo realny sposób, z ich dziwactwami, marzeniami, tajemnicami i bolesnymi wspomnieniami. 

 

„Gdy rozum śpi, budzą się demony”. 

 

- Środowisko biznesu łączy się ze światem sztuki, a wokół nich krąży seryjny morderca odprawiający krwawe rytuały. Wszyscy czują na sobie jego oddech. To oddech śmierci. Joanna Bagrij konsekwentnie wciąga czytelnika w wykreowaną przez siebie intrygę. Zaciekawia i zmusza do zastanowienia się nad meandrami ludzkiej psychiki. Polecam wszystkim miłośnikom kryminałów (i nie tylko) - mówi o Oddechu śmierci Hanna Greń, pisarka. A Monika Zajas dodaje: - Tajemnice. Arcymistrzowskie zbrodnie. Środowisko artystyczne. Brak dowodów. Joanna Bagrij, łącząc te wszystkie składniki w jedną całość, stworzyła ekscytujący kryminał. Gorąco polecam!

 

Warto sięgnąć po powieść Joanny Bagrij. Warto wziąć udział w konkursiektóry jej właśnie jest poświęcony. A dziś w serwisie Granice.pl publikujemy premierowe fragmenty Oddechu śmierci. 

 

 

 
Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Kryminał czemu nie coś nowego, inspirującego się szykuje do czytania.
2016-09-05 16:48:04
martucha180 Linia koment Biorę udział w konkursie, może się uda...
2016-09-05 09:01:48
azetka79 Linia koment ciesze się:) dzięki:)
2016-09-05 08:34:51
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów