Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej

«poprzedni     następny»
2011-07-21 09:37:58
news - Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej

W dniach 4 – 6 sierpnia odbędzie się druga edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej. Pomysł na festiwal wziął się z filmowej ballady "Nim stanie się dzień" (Krzyszfot Komeda, Agnieszka Osiecka), która pojawiła się w filmie "Prawo i pięść".


Podczas trzech dni festiwalu zaprezentowane zostaną konkursowe wykonania polskich i zagranicznych produkcji szlagierów – zaprezentują je aktorzy, wokaliści i absolwenci szkół muzycznych. Ich wykonania oceni jury, w którym zasiądzie  Andrzej Kuryło, Małgorzata Kożuchowska, Agata Passent, Wojciech Malajkat oraz Elżbieta Zapendowska.


Festiwal zainauguruje koncert Krzesimira Dębskiego - będzie to prapremiera muzyki z filmu "Bitwa Warszawska 1920". Pod batutą kompozytora stanie Toruńska Orkiestra Symfoniczna oraz chór "Astrolabium".


Festiwal zwieńczy uroczysty koncert galowy, w który, udział wezmą polskie gwiazdy takie jak Mirosław Baka, Agnieszka Włodarczyk, Piotr Polska, Monika Kuszyńska, Magdalena Tul.Festiwal poprowadzi Małgorzata Kożuchowska i Wojciech Malajkat.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów