Darmowa dostawa w TaniaKsiazka.pl

«poprzedni     następny»
2013-12-02 10:47:35
news - Darmowa dostawa w TaniaKsiazka.pl

Jak ma się sprawa z wyborem prezentów na święta? Jeśli kiepsko, mamy na to receptę. Ekipa księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl zadbała o to, aby nie trzeba było biegać z językiem na brodzie po sklepach. Wybrane sugestie prezentowe powinny załatwić sprawę dylematu co do gwiazdkowych prezentów. W końcu książka to najlepszy prezent na każdą okazję. Prawda?

 

Dodatkowo warto wiedzieć, iż dzisiaj (2 grudnia) w sklepie TaniaKsiazka.pl trwa Dzień Darmowej Dostawy. Zamawiając na kwotę 20 złotych i więcej nie płacisz za przesyłkę

 

Szczególnie polecamy:

 

aniolAnioł w kapeluszu - Monika Szwaja

 

Czy anioły noszą kapelusze? Owszem, zdarza się. To te same anioły, które nie cierpią sztywnych mundurków. Są z natury bardzo pracowite, często zdarza im się ratować ludzi, których własny anioł stróż wybrał się właśnie na długie wakacje, a oni, pozostawieni sami sobie, popadają w depresje, zdarza im się próbować samobójstwa, uciekać z domu, tracić wolę życia.

 

Spotkamy w tej książce grono właśnie takich osób, którym "rzeczywistość zwaliła się na głowę". Starszawa pani profesor, niezbyt młody biznesmen, studentka, dziecko... Niektórych bohaterów znamy z poprzednich powieści Moniki Szwai.

 

Czy ktoś z nich chadza w kapeluszu? Dowiemy się, czytając tę opowieść.

 


 

czaroCzaroMarownik 2014 - Twój magiczny kalendarz

 

 Tegoroczna odsłona kalendarza jest jeszcze bardziej urozmaicona i niezwykła. Na ponad 200 stronach CzaroMarownika można znaleźć nie tylko tradycyjny podział na tygodnie i miesiące, ale także kalendarz księżycowy, szczegółowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, praktyczne informacje o świętach ezoterycznych oraz porady dotyczące najbardziej aktualnych magicznych tematów.

 

Każdy tydzień CzaroMarownika to inspirujący i niepowtarzalny zestaw wiadomości, wśród których znajdują się m.in. opisy prostych i skutecznych rytuałów magicznych stworzonych specjalnie dla posiadaczy kalendarza, naturalne porady na tematy zdrowotne, kreatywne pomysły na polepszenie jakości swojego życia, zdrowe przepisy z kuchni Pięciu Przemian, ciekawostki w dziedzinie eko-trendów oraz wiele innych informacji, których nie sposób znaleźć w żadnym innym miejscu.

 


 

szczescieSzczęście w cichą noc - Anna Ficner-Ogonowska

 

Wieczór wigilijny, za oknem cisza. Pada śnieg, dom pachnie piernikiem i goździkami, na stole dodatkowe nakrycie, może zaraz ktoś przyjdzie...

 

To wszystko znajdziecie w najnowszej książce Anny Ficner-Ogonowskiej.

 

Hania pragnie spędzić wigilię z najbliższymi osobami w swym rodzinnym domu. Chce, by było jak dawniej... Zapowiada się wspaniały czas, pełen miłości, mądrych rozmów, rozkochanych spojrzeń i wyśmienitych dań. Lektura tej magicznej opowieści, w której tradycja staje się jedną z bohaterek, z pewnością rozgrzeje serca i sprawi, że te Święta, choć obchodzone zimą, będą ciepłe i prawdziwie wyjątkowe.

 


 

rodzinaRodzina Casteel - Virginia C. Andrews

 

Ze wszystkich rodzin zamieszkujących niegościnne dzikie wzgórza Casteelowie są najbiedniejsi i najbardziej pogardzani. Heaven Leigh Casteel jest w swojej rodzinie wyjątkiem. Jakimś cudem ta bystra, ładna dziewczyna, chodząca w łachmanach, żyjąca w wiecznym brudzie i głodzie, terroryzowana przez okrutnego ojca i zmuszana do bezustannej harówki przez macochę, potrafi ocalić marzenia i nadzieję na lepsze życie. Nie tylko dla siebie, także dla swojego brata Toma i młodszego rodzeństwa. Nie traci wiary, że pewnego dnia pokażą światu, jak bardzo są wartościowi i utalentowani, dowiodą, że zasługują na miłość i lepszy los.

 

Kiedy macocha, która nie może już dłużej znieść koszmarnego życia na wzgórzach, ucieka – ojciec wymyśla szatański plan, który może pogrzebać na zawsze marzenia Heaven i pozostałych dzieci…

 


 

zeziaZezia, Giler i Oczak - Agnieszka Chylińska

 

Zupełnie nowe przygody Zezi, nowi przyjaciele i nowy dom. W rodzinie Zezików duża zmiana. Pojawia się trzecie dziecko! 

 

Zezia Zezik, już trochę starsza, obserwuje swoimi dziecięcymi oczami dobrze nam znany świat i oczarowuje spostrzeżeniami. Opowieść o ciepłej i dobrej rodzinie – niby zwyczajna, a jednak niezwykle głęboka. Mądra, wzruszająca i zabawna. Dla dzieci i dorosłych.

 


 

ranyRany kamieni - Simon Beckett

 

Rany kamieni - tu wszystko jest inne: bohater, sceneria, tylko Beckett jest taki sam:

 

Mistrz wyrafinowanej prozy, oszczędnych środków, bogatego języka, plastycznych opisów. Mistrz emocji, mistrz nastroju, strachu i tajemnicy.

 

Ale tym razem poszedł dalej i inną drogą. Tu sam narrator, wszyscy i wszystko jest tajemnicą. Każda scena rodzi zagadkę. Każde wyjaśnienie rodzi jeszcze trudniejsze pytania. Tajemnice osaczają. Napięcie i niepewność rośnie. I strach, który chwycił za gardło w pierwszej scenie, zacieśnia swój uścisk i dławi.

 

To głęboka, mądra, pełna zadumy nad losem i naturą ludzką powieść ubrana w formę literackiego thrillera psychologicznego.

 


 

Dodatkowe informacje odnośnie cen oraz promocji znajdziesz na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Opinia
Treści
azetka79 Linia koment i to lubię:):):)
2013-12-02 11:04:01
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów