Zobaczmy co się dzieje w świecie gier!

«poprzedni     następny»
2016-07-15 09:22:20

Na naszym zaprzyjażnionym portalu lubiegrac.pl możecie poczytać o wszystkich nowinkach z świata gier i komputerów! Dowiedzcie się na czym teraz skupiają się największe marki na świecie,  czemu gracze spędzają tyle czasu przed komputerami i co jest magicznego w grach komputerowych.


Pamiętajcie że na portalu lubiegrac.pl tak samo jak na portalu granice.pl możecie gromadzić punkty i zdobywać nagrody. Oczywiście oprócz tego na portalu są prowadzone konkursy gdzie zdobycie gier jest banalnie proste. W tej chwili trwa konkurs konkurs "Jakim typem strzelca jesteś?" gdzie można wygrać gre w pudełku.


Dodatkowo w tym tygodniu można zapoznać się z poradnikiem do gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter czy też jak poradzić sobie z otwartym NAT w grach sieciowych.


Z technikali możecie przeczytać  jakie będą nowe konsole od Sony i Microsoftu i dlaczego warto na nie czekać!


Serdecznie zapraszamy was bardzo do rejestracji na naszym portalu i częste odwiedzanie przeciez gry nie moga być tak złe jak powstają na podstawie książek może i nawet przerastają swojego papierowego brata.

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Odwiedziłam ten portal i powiem,że trzeba się wykazać wiedzą w świecie gier. Zostaję tutaj. Fajnie było,abym mogła cieszyć się z tego faktu,że tu jestem.
2016-07-17 01:51:32
emilly26 Linia koment To miło,że można coś wygrać w świecie gier. Miło było by zobaczyć wpisy osób nagrodzonych w konkursach literackich.
2016-07-17 01:33:08
martucha180 Linia koment Coś dla mojego brata :)
2016-07-15 22:46:48
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów