Jak tanio kupić książki?

«poprzedni     następny»
2016-05-16 11:10:51
news - Jak tanio kupić książki?

Czy stać mnie na kolejną książkę?

Każdy miłośnik czytania boryka się z tym problemem. Książki w Polsce nie są tanie i choć bezsensowne jest zasłanianie się tym argumentem przy usprawiedliwianiu swojego braku zainteresowania lekturą, to jednak ma on dla wielu duże znaczenie.

Jakie są alternatywy, kiedy człowiek nie potrafi żyć bez książki?

Po pierwsze biblioteki. Tu jednak trudno znaleźć nowości, do ciekawych pozycji ustawiają się kolejki, a w małych miejscowościach często panuje autentyczna bieda.

Pożyczanie od znajomych.

Dobrym rozwiązaniem jest kupowanie z przyjacielem na spółkę. Ciężko jednak znaleźć takiego, którego gust jest identyczny z naszym.

Zdecydowanie złym zaś pomysłem jest ściąganie nielegalnie z sieci.

Co w takim razie pozostaje miłośnikowi książek? Jak kupować ulubione lektury i nie zbankrutować? Odpowiedź brzmi – szukajcie okazji. Książka (tradycyjna lub w formie elektronicznej) może być dużo tańsza niż mogłoby się wydawać. Wystarczy dobrze poszperać, czasem chwilę poczekać, mieć trochę szczęścia i można znaleźć wypatrzoną pozycję w zdecydowanie dobrej cenie.

 

Tylko jak, gdzie i kiedy szukać?

Bądźcie sprytni. Zdajcie się na profesjonalistów, którzy wyszukują dla Was najlepsze promocje, udostępnią kody lub kupony rabatowe. Jednym słowem wszystkie narzędzia, dzięki którym książka tradycyjna, ebook czy audiobook stanie się tańszy. 

Takim serwisem jest kuponiarnia.pl. Znajdziecie w nim szeroki wybór księgarni działających on-line, zarówno tych tradycyjnych, jak również działających wyłącznie w sieci. Dzięki serwisowi kuponiarna.pl możecie dotrzeć do promocji nie tylko w sklepach znanych i lubianych przez szerokie rzesze czytelników, ale również do mniejszych, niszowych, które również posiadają konkurencyjne oferty. 

Serwis umożliwia dostęp do dużej liczby promocji i kodów rabatowych, których samodzielnie trudno byłoby szukać w sieci, czasem dostajecie dostęp do specjalnych kuponów rabatowych, dedykowanych dla serwisu.

Skorzystanie z serwisu kuponiarnia.pl jest proste i bezpieczne, nie wymaga logowania, zapisywania się i jest absolutnie bezpłatne! Po prostu wchodzicie, znajdujecie promocję i robicie zakupy ze zniżką. Interesujących ofert można szukać w kategorii książki, ebooki lub audiobooki albo bezpośrednio w sklepie, który was interesuje.

Nie ma oczywiście gwarancji, że zawsze znajdziecie to, na czym Wam w tej chwili zależy. Ale to nie znaczy, że jutro czy pojutrze coś interesującego się nie pojawi. Kuponiarnia.pl jest serwisem aktualizowanym na bieżąco, 7 dni w tygodniu. Wyszukuje dla Was najlepsze oferty, dzięki którym czytanie będzie zdecydowanie tańsze.

 

 

materiał promocyjny

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Niestety ja nie korzystam z tego typu formy sprzedaży książek.
2016-05-16 23:53:56
dayna15 Linia koment Moja miejscowość jest niezbyt duża, ale biblioteka wyposażona we wszystkie nowości. Minus: od kilku lat można zamawiać książki przez internet i czasami się czeka na książkę miesiącami, na dwie książki już czekam prawie rok, będąc wciąż pierwsza w kolejce. A książek i tak kupuję kilka miesięcznie, nie patrząc na cenę. Po prostu nie jestem w stanie im się oprzeć. Wygrywanie w konkursach to też świetny sposób na powiększanie swojej biblioteczki.
2016-05-16 11:41:25
martucha180 Linia koment Można jeszcze wygrywać książki w konkursach :)
2016-05-16 11:19:56
azetka79 Linia koment super pomysł:) dzięki:)
2016-05-16 11:12:14
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów