"Nielubiana" Warszawską Premierą Targową 2016!

«poprzedni     następny»
2016-05-24 12:07:17
news - "Nielubiana" Warszawską Premierą Targową 2016!

Na którą spośród książek, mających premierę podczas zakończonych właśnie Warszawskich Targów Ksiażki, czekało najwięcej czytelników? Odpowiedzi na to pytanie udzielił plebiscyt Warszawska Premiera Targowa. 

 

Od 17 do 22 maja 2016 (do godziny 11:50) wszyscy czytelnicy głosować mogli na najbardziej wyczekiwaną premierę Warszawskich Targów Książki. Podczas głosowania oddano ponad 15 tysięcy głosów. Tytuł "Warszawskiej Premiery Targowej" z ponad dwukrotną przewagą głosów uzyskała Nielubiana (Wydawnictwo Media Rodzina) - powieść kryminalna niemieckiej pisarki Nele Heuhaus, która była gościem tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki. To pierwszy, dotąd niepublikowany, tom serii z parą sympatycznych śledczych. 

 

W sierpniowy niedzielny poranek policja znajduje zwłoki prokuratora. Na miejsce przybywa komisarz Oliver von Bodenstein i jego nowa współpracowniczka, Pia Kirchhoff, by już po godzinie udać się na miejsce znalezienia kolejnych zwłok. U stóp wieży Atzelberg w Kelkheim leży kobieta. Początkowo funkcjonariusze nie wiążą ze sobą obu spraw, lecz wkrótce wychodzą na jaw pewne niepokojące fakty. Śledztwo doprowadza policję do luksusowej stadniny koni na obrzeżach Kelkheim, gdzie komisarze dowiadują się, że zamordowana Isabel Kerstner, piękna żona weterynarza lokalnej kliniki weterynaryjnej, nie należała, łagodnie mówiąc, do ulubieńców… nikogo. Kolejne pikantne wątki z życia Isabel sprawią, że śledztwo nie oszczędzi rodziny, znajomych, ważnych akcjonariuszy i biznesmenów i ich zazdrosnych żon. Wygląda na to, że kobieta naraziła się chyba wszystkim, którym stanęła na drodze.

 

Nagrodzeni czytelnicy

 

W ramach plebiscytu Warszawska Premiera Targowa tradycyjnie już zorganizowaliśmy konkurs dla czytelników, którzy nadesłali uzasadnienie dokonanego wyboru, oddawali głosy i zachęcali do głosowania przyjaciół. I tak: 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają Agata Zasztowt-Mroczek i Leszek Pacia. 

 

Za zachęcanie do głosowania nagrody otrzyma posiadaczka adresu mailowego szpachela@o2.pl

 

Za głosowanie w plebiscycie nagrody otrzymają: Ewa Kmieć, Grzegorz Kajak oraz posiadacz adresu mailowego adama45@interia.pl 

 

Nagrodzonych prosimy o przesłanie danych adresowych na pr@wwpol.com, w temacie prosimy o wpisanie "Warszawska Premiera Targowa", prosimy też o dopisanie, jaką nagrodę Państwo otrzymali. 

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Czemu jesteś zaskoczona tym wynikiem?
2016-05-27 14:21:40
martucha180 Linia koment Jestem trochę zaskoczona tym wynikiem.
2016-05-24 12:39:25
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów