Krwiodawcy kupują taniej

«poprzedni     następny»
2014-10-03 13:57:04
news - Krwiodawcy kupują taniej

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl szerzy szczytną ideę krwiodawstwa i zachęca czytelników (i nie tylko) do oddawania krwi, honorując aktywnych krwiodawców dodatkową zniżką na zakupy!

 

- Zdrowie jest bez wątpienia najważniejsze na świecie. Kondycja zdrowotna lubi płatać figle i nigdy nie wiadomo, kiedy możemy potrzebować pomocy medycznej. Dlatego właśnie warto pomagać. Mamy nadzieję, iż dzięki temu krwiodawcy poczują się jeszcze bardziej docenieni, co może posłużyć, jako motywacja do regularnych donacji i przekazywaniu informacji o akcji bliskim i znajomym – mówi Paweł Mieczkowski, pracownik firmy. Z tą świadomością księgarnia TaniaKsiazka.pl przystąpiła do inicjatywy “Dawcom w darze”, by wesprzeć ideę krwiodawstwa i nagrodzić osoby, które bezinteresownie oferują pomocną dłoń poprzez liczne donacje krwi. Obecnie wszyscy aktywni krwiodawcy kupują w księgarni TaniaKsiazka.pl z 5%zniżką.

 

Poprzez akcje banerowe, komunikaty social media oraz e­maile do klientów księgarnia chce pokazać i uświadomić jak najszerszej grupie odbiorców, jak ważny jest taki gest dobrej woli.

 

Jak to działa? Rabat jest naliczany w przypadku, gdy ostatnia donacja odbyła się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Zniżka przysługuje każdej osobie, która okaże legitymację Honorowego Dawcy Krwi lub dowód donacji – osobiście lub mailowo.

 

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl jest częścią firmy KIERUS sp. jawna, prowadzącą również sklepy CzaryMary.pl i SamoUzdrawianie.pl, które także uczestniczą w akcji. Oprócz działalności na rzecz krwiodawstwa, firma wspomaga Fundację “Pomóż Im”, prowadzącą Hospicjum dla Dzieci ­ do tej pory przekazała na rzecz fundacji ponad 24 tysiące złotych.

 

informacja nadeslana

Opinia
Treści
pokooj36 Linia koment Pomysł naprawdę świetny.
2014-10-08 09:09:14
hajduczek Linia koment Bardzo dobry pomysł:)))
2014-10-06 17:34:18
szpachela Linia koment Bardzo mi miło, jak ktoś nas krwiodawców docenia :)
2014-10-04 12:52:29
azetka79 Linia koment super:):):) byłam niecały miesiąc temu:):):)
2014-10-03 14:05:57
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów