Mikołajki z platon24.pl

«poprzedni     następny»
2015-11-24 09:21:52
news - Mikołajki z platon24.pl

Mikołajki tuż tuż, wszyscy zastanawiają się nad idealnym prezentem...
 
Księgarnia platon24.pl ma dla Was wspaniałą promocję- 35% rabatu na wszystkie książki, zarówno te dla najmłodszych czytelników, ale także dla tych troszkę starszych.


zabawyDla wszystkich małych poszukiwaczy zabawy i przygody...


 

Zabawy z Nelą Kurs poszukiwacza przygód - czyli fantastyczne gry i zabawy edukacyjne dla fanów Neli
.

 

Kup tę książkę!

 

ksiezniczkaDla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko...


 

Księżniczka po przejściach. Nie tylko o gwiezdnych wojnach


Kiedy dwoje celebrytów łączy się węzłem małżeńskim, rezultatem jest ktoś taki jak ja” – podsumowała swoje dzieciństwo Carrie Fisher, jedna z ciekawszych postaci amerykańskiego show-biznesu. Kultowa księżniczka Leia z Gwiezdnych wojen przebiła sławą swoich rodziców. Eddie Fisher, znany swingujący piosenkarz z lat 50., i jeszcze bardziej znana matka, Debbie Reynolds, gwiazda Deszczowej piosenki, nie spodziewali się, kim będzie ich córka i że seria Gwiezdne wojny stanie się jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów. O szalonym dzieciństwie, Paulu Simonie, wzlotach i upadkach, depresji oraz kolorowym (a czasem bardzo czarno-białym) Hollywood opowiada kobieta, która jak nikt inny poznała Fabrykę Snów. A opowiada tak smakowicie, że nie zechcecie się od jej opowieści oderwać!


 

Kup tę książkę!

 

 

kolekcjaDla wszystkich Pań...


 


Kolekcja trzech książek Anny J. Szepielak:
 Dworek pod Lipami, Młyn nad Czarnym Potokiem, Wspomnienia w kolorze sepii


Anna J. Szepielak snuje swoje opowieści niespiesznie, pozwalając czytelnikom rozsmakować się w historiach serwowanych niczym najlepsze dania według domowej receptury swoich bohaterek. Opowiada o sile rodzinnych i przyjacielskich więzi oraz o ludzkich losach, które bezlitośnie gmatwa wielka historia świata.
 

Kup te książki!

 

 

majdanDla wszystkich Panów...


To nie jest kolejna książka o Majdanie i upadku Janukowycza. Owszem, Majdan też się w niej pojawia, ale to książka przede wszystkim o Ukrainie jako takiej. O jej specyfice, o tym, co jest w niej fascynującego, co zabawnego, a co przerażającego. To podróż przez tworzące się państwo. Niekiedy postapokaliptyczne, niekiedy ryczące od entuzjazmu. To nie jest książka o wojnie w Donbasie, choć jest tam i ona. To wyprawa opłotkami tej najnowszej historii Ukrainy, wyprawa, mająca przybliżyć Polakom ten kraj, o którym czytali już sporo, ale raczej nie w ten sposób. To jest książka podróżnicza, ale podróże, które opisuje, są próbą zrozumienia Ukrainy, zarówno tej "prozachodniej" i "prowschodniej". Ta książka to również wyjaśnienie, dlaczego słowa "prozachodniej" i "prowschodniej" są napisane w cudzysłowie.


 

Kup tę książkę!

Opinia
Treści
dayna15 Linia koment super :)
2015-11-24 09:40:27
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów