Babcia Rabuś w wersji audio!

«poprzedni     następny»
2015-08-20 10:44:31
news - Babcia Rabuś w wersji audio!

Jak donosi poranny "Głos z Kurnika" Babcia Rabuś pojawiła się w księgarni Audioteka.pl. Stosując zasadę "przez żołądek do serca" poczęstowała wszystkich zupą kapuścianą, która była tak wyśmienita, że pan Jarosław Boberek oddał jej swój głos...

 

Babcia Rabuś jest fenomenem brytyjskiej literatury dziecięcej. Została przetłumaczona na 27 języków, a na liście bestsellerów zajmowała pierwsze miejsce dłużej niż jeden z tomów cyklu o Harrym Potterze. To przepiękna i mądra, choć utrzymana w żartobliwym stylu, opowieść o Babci i wnuczku. Skazani na siebie w piątkowe wieczory, spędzają je na grze w scrabble i degustowaniu zupy kapuścianej. Dla chłopca to udręka, Babcia jest dla niego jedynie nudną staruszką, która roztacza dookoła zapach kapusty. Sytuacja zupełnie się zmienia, gdy wnuczek odkrywa w puszce po ciasteczkach kamienie szlachetne. Rozpoczyna się niezwykła przygoda, która dla Babci okazuje się ostatnią. 

 

 

Babcia Rabuś porusza problem kontaktów międzypokoleniowych, uczy patrzenia na ludzi i odkrywania tego, co w nich najlepsze. Pokazuje, że nie należy odrzucać innych ze względu na wiek. Starsze osoby mają wiele do zaoferowania - całe swoje doświadczenie życiowe, dystans do rzeczywistości, radzenie sobie w różnych okolicznościach. 

 

A przede wszystkim Babcie i Dziadkowie potrafią zrobić szalone rzeczy dla swoich wnucząt… z miłości. Czego przykładem jest Babcia - Rabuś, bez której Ben nigdy nie dowiedziałby się, dlaczego Elżbieta II przechadza się po Tower w koszuli nocnej i koronie.

 

Kup audiobook w księgarni Audioteka.pl!

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Masz rację,że głos Pana Jarosława Boberka jest taki miły i sympatyczny.
2015-08-23 00:31:19
szpachela Linia koment Uwielbiam głos Pana Boberka :)
2015-08-20 10:55:47
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów