Album muzyczny Rafała Olbrychskiego już w sklepach

«poprzedni     następny»
2009-03-06 22:13:26
Na rynku ukazał się już solowy album Rafała Olbrychskiego Tatango! Na płycie m. in. premierowe teksty Wojciecha Młynarskiego, Kuby Sienkiewicza. Gościnny udział Maryli Rodowicz w utworze Gdy się znajduje przyjaciela.

Największą pasją Rafała Olbrychskiego od zawsze była muzyka. Owocem tej miłości jest jego pierwszy solowy album TATANGO. Premiera - 26.02.2009 . Płyta jest akustyczną podróżą od Stinga przez Beatlesów do Toma Waitsa zahaczając o Komedę, więc nie ma mowy o znudzeniu! W projekcie tym od samego początku towarzyszy Rafałowi gitarzysta i producent Paweł Derentowicz, a stateczny kształt brzmieniu nadał Filip Kuncewicz .

Ogromnym atutem albumu są m.in. premierowe teksty autorstwa Wojciecha Młynarskiego!
Na płycie usłyszymy również piosenki, do których teksty napisali Bogdan Olewicz i Kuba Sienkiewicz. Muzykę skomponował w większości Rafał z wyjątkiem piosenek Nie spać (autor: Paweł Derentowicz), Wczoraj, dzisiaj, jutro (autor: Filip Kuncewicz) oraz Tańczący z winkami (autor: Mariusz Matysek). Na szczególną uwagę zasługują: tytułowe Tatango, Losu dwoistość oraz piosenka Gdy się znajduje przyjaciela, którą Rafał zaśpiewał wspólnie z niekwestionowaną Królową Polskiej Piosenki – Marylą Rodowicz... Płyta Tatango po przesłuchaniu po raz pierwszy - przyciąga... po kilkukrotnym – uzależnia...
Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów