Dekalog Wielkanocny w Bytomiu

«poprzedni     następny»
2007-03-30 00:31:59
W Bytomskim Centrum Kultury przy ul.Żeromskiego o 18:00 już w piątek, 30 marca, będzie miało miejsce spotkanie poetycko-muzyczno-teatralne z udziałem poetów: Adam a Ziemianina oraz Marcina Hałasia. Wezmą w nim także udział inni poeci min. z grupy poetyckiej Obok Sceny. Spektakl organizowany jest pod hasłem DEKALOG WIELKANOCNY. Wstęp wolny. Zapraszamy!
Opinia
Treści
biedronca Linia koment Bylo cudownie,kto nie byl niechaj zaluje :)) Adas Ziemianin piekne rzeczy odczytal a i mlodziez cudnie spiewala i czytala... Nie przepadam za Ciecierega-dzis tez dowiedzialam sie dlaczego :P (lol) ale mniejsza z tym, zrobil cos za co ma duzego plusa: zagral Czarnego blusa o 4 nad ranem SDMu, gdzie tekst jest A.Ziemianina i pospiewalam sobie...bylo tak romantycznie. Szkoda ze nic autorskiego nie odczytal drugi z mistrzow M.Halas z powodu nieobecnosci :( Mam nadzieje,ze nadrobi zaleglosci juz wkrotce! Pozdrawiam!
2007-03-30 23:19:14
biedronca Linia koment dlaczego wysyłam informację o imprezie kulturalnej, a autorem tych informacji jest pan Sławek? Nie pierwszy raz! Nie przeszkadza mi to, ale bardzo ciekawi :P
2007-03-30 08:13:39
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów