Granice.pl na targach książki w Krakowie

«poprzedni     następny»
2011-11-02 08:27:29
news - Granice.pl na targach książki w Krakowie

Codziennie do wygrania kilkanaście książek, rozstrzygnięcie konkursów „Najlepsza książka na jesień” oraz „Najlepsza książka psychologiczna”, spotkania ze znanymi i lubianymi autorami – to tylko część atrakcji, które przygotowała dla Was redakcja wortalu Granice.pl z okazji 15 Targów Książki, które już w czwartek ruszają w Krakowie.
 
 
Blisko 400 autorów! Ponad 500 wystawców! 1000 godzin programu towarzyszącego i kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających – to czeka nas podczas kolejnego czterodniowego święta książki, czyli kolejnych targów, które w dniach 3 – 6 listopada odbędą się w Krakowie.

 

Hasłem przewodnim tegorocznej, 15 już edycji będą słowa Umberto Eco – „Nie myśl, że książki znikną”. Patrząc na listę książek, których premiery zbiegną się w czasie krakowskich targów książki możemy być bardziej niż pewni, że książki jeszcze długo będą cieszyły się sporym zainteresowaniem.

 

Nasz wortal przygotował masę atrakcji:

 
- każdego dnia będzie można wygrać zestawy składające się z pięciu lub dziecięciu książek. Wystarczy ze stoiska wziąć jeden z dwóch dostępnych arkuszy, wypełnić go odpowiadając na zadane pytania. Odpowiedzi należy szukać na wymienionych stanowiskach zaprzyjaźnionych wydawnictw;

 
- 6 listopada w godzinach 11:00-12:00, w sali seminaryjnej nr 1 nastąpi ogłoszenie wyników konkursu i plebiscytu Najlepsza książka na jesień.

 
- również 6 listopada, nieco później, w godzinach 12:00-13:00 w tej samej sali seminaryjnej nastąpi ogłoszenie wyników konkursu i plebiscytu Literacki Blog Roku.

 
- o godzinie 14 zapraszamy do sali seminaryjnej nr 3 na spotkanie blogerów piszących o literaturze, użytkowników, fanów, miłośników i współpracowników wortalu literackiego granice.pl.

 
Warto wspomnieć, że na naszym stoisku F7 pojawią się znani i lubiani pisarze. I tak:

 
- w sobotę, 5 listopada 2011, o godzinie 13:00 odwiedzi nas Agnieszka Krawczyk, autorstwa „Magicznego miejsca” i „Morderstwa niedoskonałego”,- w sobotę, 5 listopada 2011, o godzinie 14 na naszym stoisku pojawi się Danuta Noszczyńska.


 
- w niedzielę, 6 listopada 2011, w godzinach 13:00-14:00 naszym gościem będzie Dmitrij Strelnikoff, autor książek „Fajnie być samcem”, „Ruski miesiąc” oraz „Nikołaj i Bibigul”.

 
Przyjdź i poznaj Granice w rzeczywistości – znajdziesz nas na stoisku numer F7.

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów